Zopfi Makelaardij Made
In de regio Made staat Zopfi Makelaardij Made voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door het koop- of huurproces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en aanhuur, met expertise op het gebied van nieuwbouw, winkels en kantoren. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd met het VastgoedCert...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Coehoornstraat 18
4921TD Made
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kloosterstraat 31
4921BC Made
€ 389.000 k.k.
€ 4.420/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Nieuwstraat 32
4926AZ Lage Zwaluwe
€ 270.000 k.k.
€ 3.068/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Hooimijt 38
4921SK Made
€ 745.000 k.k.
€ 4.515/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 333 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Louis Pasteurstraat 20
5165EM Waspik
€ 1.087.000 k.k.
€ 4.986/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Wilhelminastraat 8
4921AH Made
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (53)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
53 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Zijlbergsestraat 16
10Wij zijn zoals altijd zeer tevreden over de samenwerking, zowel bij de aankoop van ons nieuwe huis in Made als de verkoop van ons huis in Waspik, goede communicatie, snelle reacties, korte lijnen, deskundig advies en vertrouwen. Wij raden Zopfi Makelaardij ten zeerste aan, de beste makelaar in de omgeving!
-
Dorskarstraat 15
10Hebben de volledige verkoop van appartement geregeld en de begeleiding bij stoppen huurder. Prima verzorgt. Zijn erg vriendelijk en gedienstig.
-
Percy Govers
10Correct en professioneel van begin tot eind ons door het verkoopproces begeleid. Martin heeft ons bij alle vragen goed geholpen en met ons meegedacht. Samengevat vriendelijk, huiselijk, professioneel, communicatief met kennis van zaken.
-
Haasdijk 57
10Alles verliep zeer goed. Heel veel inzet en hulp van de makelaar! Van de klienste aan toe werden we op de hoogte gehouden en eventueel gebracht, perfect !
-
Antwerpsestraat 50
10Ik zou iedereen zopfie aanraden Martin en Anton zijn helemaal op elkaar ingespeeld deskundig vriendelijk heel gewoon dat je het goed begrijpt echt een aanrader
-
Marktstraat 12
10Zeer tevreden over de communicatie met Martin. Bij vragen kregen we snel een reactie en hij nam ook echt de tijd voor ons. Martin heeft bij ons de begeleiding verzorgd van ons nieuwe appartement en de verkoop van ons oude huis.