Zopfi Makelaardij Made
In de regio Made staat Zopfi Makelaardij Made voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door het koop- of huurproces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en aanhuur, met expertise op het gebied van nieuwbouw, winkels en kantoren. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd met het VastgoedCert...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Van Coehoornstraat 18
4921TD Made
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 243 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kloosterstraat 31
4921BC Made
€ 389.000 k.k.
€ 4.420/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Nieuwstraat 32
4926AZ Lage Zwaluwe
€ 270.000 k.k.
€ 3.068/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 240 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
De Hooimijt 38
4921SK Made
€ 745.000 k.k.
€ 4.515/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 333 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Louis Pasteurstraat 20
5165EM Waspik
€ 1.087.000 k.k.
€ 4.986/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 218 m²
- Fläche des Grundstücks
- 800 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Wilhelminastraat 8
4921AH Made
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 216 m²
- Fläche des Grundstücks
- 440 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (53)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
53 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
Zijlbergsestraat 16
10Wij zijn zoals altijd zeer tevreden over de samenwerking, zowel bij de aankoop van ons nieuwe huis in Made als de verkoop van ons huis in Waspik, goede communicatie, snelle reacties, korte lijnen, deskundig advies en vertrouwen. Wij raden Zopfi Makelaardij ten zeerste aan, de beste makelaar in de omgeving!
-
Dorskarstraat 15
10Hebben de volledige verkoop van appartement geregeld en de begeleiding bij stoppen huurder. Prima verzorgt. Zijn erg vriendelijk en gedienstig.
-
Percy Govers
10Correct en professioneel van begin tot eind ons door het verkoopproces begeleid. Martin heeft ons bij alle vragen goed geholpen en met ons meegedacht. Samengevat vriendelijk, huiselijk, professioneel, communicatief met kennis van zaken.
-
Haasdijk 57
10Übersetzt durch KIAlles verlief sehr gut. Sehr viel Einsatz und Hilfe vom Makler! Von der Kundin bis zu den Anwohnern wurden wir auf dem Laufenden gehalten und bei Bedarf sogar abgeholt, perfekt!
-
Antwerpsestraat 50
10Übersetzt durch KIIch würde jedem dringend empfehlen, Martin und Anton. Sie sind vollkommen aufeinander abgestimmt, fachkundig, freundlich, ganz normal, so dass du es gut verstehst. Echt eine Empfehlung wert.
-
Marktstraat 12
10Übersetzt durch KISehr zufrieden mit der Kommunikation mit Martin. Bei Fragen erhielten wir eine schnelle Reaktion und er nahm wirklich die Zeit für uns. Martin hat bei uns die Betreuung unseres neuen Apartments und den Verkauf unseres alten Hauses übernommen.