Van Haaster Taxaties & Makelaardij
"Su asesor inmobiliario en el Corazón Verde"
Van Haaster Taxaties & Makelaardij staat voor een persoonlijke en klantgerichte aanpak in de regio Leimuiden. Sinds 2008 is het kantoor actief met een sterke focus op taxaties, aankoopbegeleiding en later uitgebreid met verkoop- en verhuurdiensten. Het team, onder leiding van Joost van Haaster, combineert ervaring met toewijding om klanten te ondersteunen in elke stap van hun vastgoedtraject. Bij ons wordt aandacht besteed aan detail en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Haven 38
2451ZT Leimuiden
€ 699.000 k.k.
€ 4.854/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Herenweg 21
2465AA Rijnsaterwoude
€ 475.000 k.k.
€ 6.169/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 388 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Meerewijck 34
2451XD Leimuiden
€ 785.000 k.k.
€ 3.925/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 276 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dorpsstraat 33 s
2451AP Leimuiden
€ 320.000 k.k.
€ 6.038/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Meerewijck 15
2451XE Leimuiden
€ 1.095.000 k.k.
€ 4.398/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 249 m²
- Área del lote
- 1565 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Zilverreiger 20
2451WJ Leimuiden
€ 550.000 k.k.
€ 4.661/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (30)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
30 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Burgemeester Bakhuizenlaan 26
10We zijn ontzettend goed geholpen en constant op de hoogte gehouden. Alles werd goed gecommuniceerd en er werd fijn meegedacht. Ontzettend bedankt voor alles!
-
Rietlanden 99
9Wij hebben de verkoop van onze woning als prettig ervaren. De communicatie was uitstekend: helder, snel en transparant. Joost beschikt over kennis van de regio, geeft deskundig advies en met behulp van zijn collega's Jolanda en Maaike is er sprake van een professionele aanpak en betrokkenheid! Het gehele proces verliep dan ook soepel en zorgeloos. Wij raden hen dan ook van harte aan!
-
Kruizemuntlaan 17
10Ik beveel Van Haaster Taxaties & Makelaardij van harte aan. Ze tonen volledige professionaliteit, uitgebreide marktkennis en betrokkenheid in elke fase van de transactie. Het hele proces verliep soepel, stressvrij en prettig. Als u op zoek bent naar een betrouwbare makelaar, dan bent u bij hen aan het juiste adres!
-
Siciliano 7
10Traducido por IAMuy satisfecho con este agente inmobiliario que realmente tiene mucho conocimiento del mercado inmobiliario en este momento. Fue una muy agradable colaboración, por lo tanto, lo recomendamos encarecidamente junto con su equipo.
-
Joeri Engelfriet
10Traducido por IA¡Agente inmobiliario excelente! Comunicación clara, directa y rápida. Buena valoración y estrategia de venta. Gran ayuda del equipo para preparar la vivienda y material fotográfico/videográfico. Ajuste de estrategia según como iba la cosa. Y por último, simplemente una persona muy agradable, inspiradora de confianza.