Hoofddorp Makelaars c.s. B.V.
"¡Demuestra tu pasión por tu trabajo con entusiasmo!"
Desde 2009, el nombre Muller está inextricablemente vinculado con Hoofddorp. El negocio familiar tiene sus raíces en Beverwijk, donde el abuelo comenzó en la década de 1950 bajo el nombre Teer Makelaars. A lo largo de los años, los hijos Arnoud sr. y Wim tomaron el testigo, y en 2024, Arnoud jr. y su hermana Monique llevan adelante la empresa. Ambos están certificados como agentes inmobiliarios y trabajan juntos desde hace nueve años en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Annie Romeinstraat 16
2135SJ Hoofddorp
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 113 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kennemerpoort 8
2152EC Nieuw-Vennep
€ 799.000 k.k.
€ 4.035/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 249 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Sparresholm 124
2133BS Hoofddorp
€ 700.000 k.k.
€ 4.217/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 357 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Hoofdweg 785 A
2131MA Hoofddorp
€ 575.000 k.k.
€ 4.675/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
Venneperhof 74
2151AZ Nieuw-Vennep
€ 399.000 k.k.
€ 4.156/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Volhardingstraat 2 A 26
2032SX Haarlem
€ 315.000 k.k.
€ 7.159/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (51)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
51 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Grundel 4 A
10Het leek er even op dat het niet meer voor de zomer ging gebeuren, maar na een geduldige gezamenlijke zoektocht zijn wij er in geslaagd binnen afzienbare tijd een woning voor mij te vinden die behoorlijk aansluit op mijn wensenlijstje.
-
Burgemeester Pabstlaan 8 36
9Prettig en open in het contact. Begeleidend om tot een goed bod te komen. Was goed bereikbaar om snel wat info uit te wisselen.
-
Roosduinen 61
10Ik wil graag mijn grote dank uitspreken voor de geweldige begeleiding. Ik heb mijn woning destijds via Arnoud gekocht en nu ook weer succesvol verkocht, en beide keren ben ik ontzettend goed geholpen. In het bijzonder wil ik Arnoud en Madelon bedanken. Jullie zijn een geweldig team en hebben mij echt fantastisch begeleid van begin tot eind. Dankzij jullie inzet, kennis en snelle schakelen is mijn woning binnen minder dan een maand verkocht. Dat had ik me niet beter kunnen wense…
-
Caro van Eycksingel 13
10Arnoud kent de markt, is goed met mensen, weet waar hij het over heeft en begeleid het hele proces vakkundig. Betrouwbaar en een absolute aanrader als makelaar.
-
Graan voor Visch 15223
10Hoofddorp Makelaars really understood our needs, and supported me and my wife the entire process. I can say that without them, buying our house would not be achievable. Really greatfull to Monique, Madelon and Arnoud. Superb team!