Hoofddorp Makelaars c.s. B.V.
"Aimer son métier se lit dans votre enthousiasme !"
Sinds 2009 is de naam Muller onlosmakelijk verbonden met Hoofddorp. Het familiebedrijf heeft zijn wortels in Beverwijk, waar opa in de jaren '50 begon onder de naam Teer Makelaars. In de loop der jaren zijn zonen Arnoud sr. en Wim het stokje overgenomen, en anno 2024 voeren Arnoud jr. en zijn zus Monique het bedrijf verder. Beide zijn gecertificeerd als makelaar en werken al negen jaar samen in Hoofddorp. De huidige praktijk is volledig...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Annie Romeinstraat 16
2135SJ Hoofddorp
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 113 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kennemerpoort 8
2152EC Nieuw-Vennep
€ 799.000 k.k.
€ 4.035/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 198 m²
- Superficie du terrain
- 249 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sparresholm 124
2133BS Hoofddorp
€ 700.000 k.k.
€ 4.217/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 357 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Hoofdweg 785 A
2131MA Hoofddorp
€ 575.000 k.k.
€ 4.675/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Venneperhof 74
2151AZ Nieuw-Vennep
€ 399.000 k.k.
€ 4.156/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Volhardingstraat 2 A 26
2032SX Haarlem
€ 315.000 k.k.
€ 7.159/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 44 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (51)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
51 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Grundel 4 A
10Het leek er even op dat het niet meer voor de zomer ging gebeuren, maar na een geduldige gezamenlijke zoektocht zijn wij er in geslaagd binnen afzienbare tijd een woning voor mij te vinden die behoorlijk aansluit op mijn wensenlijstje.
-
Burgemeester Pabstlaan 8 36
9Prettig en open in het contact. Begeleidend om tot een goed bod te komen. Was goed bereikbaar om snel wat info uit te wisselen.
-
Roosduinen 61
10Ik wil graag mijn grote dank uitspreken voor de geweldige begeleiding. Ik heb mijn woning destijds via Arnoud gekocht en nu ook weer succesvol verkocht, en beide keren ben ik ontzettend goed geholpen. In het bijzonder wil ik Arnoud en Madelon bedanken. Jullie zijn een geweldig team en hebben mij echt fantastisch begeleid van begin tot eind. Dankzij jullie inzet, kennis en snelle schakelen is mijn woning binnen minder dan een maand verkocht. Dat had ik me niet beter kunnen wense…
-
Caro van Eycksingel 13
10Arnoud kent de markt, is goed met mensen, weet waar hij het over heeft en begeleid het hele proces vakkundig. Betrouwbaar en een absolute aanrader als makelaar.
-
Graan voor Visch 15223
10Hoofddorp Makelaars really understood our needs, and supported me and my wife the entire process. I can say that without them, buying our house would not be achievable. Really greatfull to Monique, Madelon and Arnoud. Superb team!