Kempen Oberdorf
"Vivir y asegurarse en casa"
Kempen Oberdorf staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid in de woningmarkt. Met een team dat op maat werkt, bieden we ondersteuning bij aankoop, verkoop, verhuur en taxaties. Onze kennis van de regio Sittard, Geleen, Born en Stein is uitgebreid, zodat we jou perfect kunnen begeleiden. We combineren luisterend oor met enthousiastieke aanpak, zodat je vertrouwd bent met elke stap. Of het nu gaat om een droomwoning, hypotheek of verz...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Op de Kraonkel 59
6161TR Geleen
€ 205.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Markt 59
6191JJ Beek
€ 250.000 k.k.
€ 3.731/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dorine Verschureplein 14
6181AS Elsloo
€ 295.000 k.k.
€ 2.892/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Eloystraat 38
6166XR Geleen
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 196 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bourgognestraat 22
6191HZ Beek
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 267 m²
- Área del lote
- 2130 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Doctor Schaepmanlaan 12
6191BN Beek
€ 998.000 k.k.
€ 2.683/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 372 m²
- Área del lote
- 1441 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (24)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
24 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Stationsstraat 114 b
10Alles was top geregeld, ik zou deze makelaar aanbevelen voor de bemiddeling bij de verkoop van je woning,
-
Graetheidelaan 23
8Kempen en Oderdorf is een fijne makelaar met vriendelijke contact. Echter vonden wij dat het proactieve soms ontbrak en wij als verkopers actief contact moesten zoeken bij bepaalde fases in het proces, zoals geen biedingen telefoontje en dat was het (wat nu? We werden beetje in diepe gegooid) en het was muisstil tijdens de voorwaardelijke fase wat onnodige onrust opleverde aan onze zijde. Het contact was echter altijd vriendelijk, behulpzaam en deskundig. Voorbereidingen werden …
-
Swentiboldlaan 32
10De makelaar was vriendelijke en betrokken. Geen moeite was teveel. Over de prijs/kwaliteitverhouding heb ik geen oordeel. Ik vind het vreselijk duur, maar dat telt voor alle makelaars. Bovendien heb ik geen idee wat de totale kosten zijn die de makelaar maakte, wat de vaste lasten zijn en hoeveel de winstmarge bedraagt.
-
Meexstraat 18
9Traducido por IALa comunicación fue buena y correcta. Fueron muy amables y serviciales incluso por teléfono. Pensar en ello. También los compradores de mi casa recibieron reacciones muy positivas sobre el agente inmobiliario.
-
Heirstraat 54
10Traducido por IA¡Tuve una experiencia muy buena con Kempen & Oberdorf! Muy agradable, rápido en la comunicación y pensaron en todo. Gracias a su dedicación, la casa de papá se vendió tan rápido. ¡Realmente un gran equipo!