Kempen Oberdorf
"Living and insuring at home"
Kempen Oberdorf staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid in de woningmarkt. Met een team dat op maat werkt, bieden we ondersteuning bij aankoop, verkoop, verhuur en taxaties. Onze kennis van de regio Sittard, Geleen, Born en Stein is uitgebreid, zodat we jou perfect kunnen begeleiden. We combineren luisterend oor met enthousiastieke aanpak, zodat je vertrouwd bent met elke stap. Of het nu gaat om een droomwoning, hypotheek of verz...
Current housing stock
-
- Available
Op de Kraonkel 59
6161TR Geleen
€ 205.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Markt 59
6191JJ Beek
€ 250.000 k.k.
€ 3.731/m²
FSave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dorine Verschureplein 14
6181AS Elsloo
€ 295.000 k.k.
€ 2.892/m²
DSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Eloystraat 38
6166XR Geleen
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
BSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 196 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bourgognestraat 22
6191HZ Beek
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
GSave as favorite- Living area
- 267 m²
- Land area
- 2130 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Doctor Schaepmanlaan 12
6191BN Beek
€ 998.000 k.k.
€ 2.683/m²
CSave as favorite- Living area
- 372 m²
- Land area
- 1441 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (24)
Review platforms
BronscoresTotal score
24 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Stationsstraat 114 b
10Alles was top geregeld, ik zou deze makelaar aanbevelen voor de bemiddeling bij de verkoop van je woning,
-
Graetheidelaan 23
8Kempen en Oderdorf is een fijne makelaar met vriendelijke contact. Echter vonden wij dat het proactieve soms ontbrak en wij als verkopers actief contact moesten zoeken bij bepaalde fases in het proces, zoals geen biedingen telefoontje en dat was het (wat nu? We werden beetje in diepe gegooid) en het was muisstil tijdens de voorwaardelijke fase wat onnodige onrust opleverde aan onze zijde. Het contact was echter altijd vriendelijk, behulpzaam en deskundig. Voorbereidingen werden …
-
Swentiboldlaan 32
10De makelaar was vriendelijke en betrokken. Geen moeite was teveel. Over de prijs/kwaliteitverhouding heb ik geen oordeel. Ik vind het vreselijk duur, maar dat telt voor alle makelaars. Bovendien heb ik geen idee wat de totale kosten zijn die de makelaar maakte, wat de vaste lasten zijn en hoeveel de winstmarge bedraagt.
-
Meexstraat 18
9Translated by AIThe contact went well and correctly. They were very friendly and helpful also on the phone. Think along. Also from the buyers of my house I got very positive reactions about the real estate agent.
-
Heirstraat 54
10Translated by AIHad a great experience with Kempen & Oberdorf! Very personal, quick in communication and they thought of everything. Thanks to their dedication, the house of cards was sold so quickly. Really a top team!