Keetman Makelaardij
In Emmeloord staat Keetman Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen we ervoor dat elk verhaal over woningkopen of verkopen met de juiste aandacht wordt behandeld. Onze ervaring en passie voor de makelaardij maken ons betrouwbaar in een regio waar vertrouwen en kennis van de markt essentieel zijn. Wij bieden een gedetailleerde en transparante dienstver...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Westerrand 33
8311AL Espel
€ 419.500 k.k.
€ 3.131/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 319 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Brug 18
8302DA Emmeloord
€ 364.500 k.k.
€ 4.993/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Turbine 4
8311BB Espel
€ 479.500 k.k.
€ 3.930/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 479 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Turbine 3
8311BB Espel
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 403 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Straatweg 20
8531HE Lemmer
€ 358.500 k.k.
€ 3.983/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Bumalaan 142
8302GP Emmeloord
€ 259.500 k.k.
€ 5.088/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (20)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
20 reseñas total
Funda
3 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Paasloregel 42
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werd er professioneel en duidelijk gecommuniceerd. De makelaar nam de tijd om onze wensen goed te begrijpen en gaf eerlijk en deskundig advies gedurende het hele proces. Wat wij vooral waardeerden, was de betrokkenheid en bereikbaarheid. Vragen werden snel beantwoord en wij werden steeds goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. Kortom, een betrouwbare en kundige makelaar die ik z…
-
Korenmolen 14
10Contact met Paul ging erg soepel. Dacht zeker mee. Heeft gedegen gekeken naar de mogelijkheden en hier de prijs op gebaseerd. Binnen een week verkocht.
-
Vrijheidsplaat 61
4Een makellar die nagenoeg niets voir je doet. Je moet overal zelf achteraan. Hij is nooit bereikbaar en belt niet terug
-
A VV
2Traducido por IALamentablemente, no alcanzable a través de diversos canales si tienes interés en una vivienda.
-
CarlaDuurt van der Veen
10Traducido por IADado que la venta de nuestra casa (hace unos años) fue tan sencilla con Paul. Lo llamamos inmediatamente de nuevo para nuestra casa actual¡! Duran y Carla van der Veen
-
Annelies Timmerman
10Traducido por IASi quieres comprar o vender una casa, te aconsejamos que vayas a Keetman Makelaardij, hablamos desde la experiencia y podemos decir que todo, pero entonces todo, fue muy fluido y muy amable y tan normal, ¡realmente una excelente agencia inmobiliaria! ¡¡Realmente genial!! Si tuviéramos que hacerlo de nuevo, lo haríamos exactamente así!!! ¡¡Ir a Keetman Makelaardij!!! ¡¡Realmente una agencia inmobiliaria de primera!!!