Kuub Makelaars es un empresa joven y experimentada que está muy consciente del mercado actual. Creemos en un enfoque abierto y maduro donde tanto compradores como vendedores saben claramente lo que buscan. Nuestra flexibilidad y disposición para comunicarnos de diferentes maneras nos hace adecuados para cualquier situación del mercado. Nuestro servicio único de búsqueda KuubAlert asegura que, como comprador, esté directamente informado...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Walstraat 62
4571BJ Axel
€ 225.000 k.k.
€ 2.812/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jacobus de Waalstraat 17
4586AD Lamswaarde
€ 325.000 k.k.
€ 2.124/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 215 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Grenulaan 22
4531AB Terneuzen
€ 147.500 k.k.
€ 1.695/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vaartstraat 23
4553AN Philippine
€ 175.000 k.k.
€ 946/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 582 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Spoorstraat 54
4541AL Sluiskil
€ 299.000 k.k.
€ 2.694/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 323 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Annoijstraat 6
4551TB Sas van Gent
€ 224.500 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (169)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
169 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
112 reseñas en Google
-
Mieke Greefhorst
10Zeer tevreden over deze makelaar. Men denkt goed mee en reageert accuraat op de vele vragen die er vaak waren. Ook als het moeilijk wordt. Tommy is zeer betrouwbaar en klantgericht. Jayvano communiceert goed en vriendelijk. De telefoniste Melanie van kantoor Axel verdient een extra pluim voor de wijze waarop ze steeds professioneel, meedenkend, actief én vrolijk reageert op ieder telefoontje.
-
Anne Dieleman
10Wij kunnen alleen maar positief zijn over Kuub Makelaars! Vanaf het begin heel goed geholpen. Ze hielden de lijntjes kort door ons van alles op de hoogte te houden. We willen graag in het bijzonder Jayvano bedanken voor het hele proces en de snelle verkoop van ons huis!
-
Julianastraat 24
10Alles liep op rolletjes bij deze makelaar! Duidelijke afspraken, duidelijke communicatie en een snelle verkoop van ons huis. KUUB bedankt voor de top service en in het bijzonder natuurlijk Jayvano!!
-
Kerekeza K
2Ik heb in april 2026 een huis gekocht via Kuub Makelaars, waarvoor dank. De persoon die me het huis als eerste liet zien, was vriendelijk. Maar toen ik besloot te kopen, begon de ellende... Mijn vragen over de aankoop werden genegeerd, ik kreeg zelfs de volgende dag geen antwoord, als ik die al kreeg! Ik kreeg de indruk dat ze me behandelden als een onbelangrijk persoon... Uit mijn ervaring met notarissen, makelaars en mensen uit het bedrijfsleven zie ik hier duidelijk nalatigheid jegens de klant! Ik zie ook veel positieve recensies over dit makelaarskantoor, misschien is er sprake van selectieve beoordeling? Trek alstublieft uw conclusies. Veel succes met uw bedrijf!