Kuub Makelaars est une jeune entreprise expérimentée qui est pleinement consciente du marché actuel. Nous croyons en une approche ouverte et adulte dans laquelle à la fois les acheteurs et les vendeurs savent clairement ce qu'ils cherchent. Notre flexibilité et notre volonté de communiquer de différentes manières nous rendent adaptés à toute situation du marché. Notre service de recherche unique KuubAlert assure que vous, en tant qu'ach...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Walstraat 62
4571BJ Axel
€ 225.000 k.k.
€ 2.812/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 230 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jacobus de Waalstraat 17
4586AD Lamswaarde
€ 325.000 k.k.
€ 2.124/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grenulaan 22
4531AB Terneuzen
€ 147.500 k.k.
€ 1.695/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vaartstraat 23
4553AN Philippine
€ 175.000 k.k.
€ 946/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 582 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Spoorstraat 54
4541AL Sluiskil
€ 299.000 k.k.
€ 2.694/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 323 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Annoijstraat 6
4551TB Sas van Gent
€ 224.500 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (169)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
169 avis total
Funda
57 commentaires sur Funda
112 commentaires sur Google
-
Mieke Greefhorst
10Zeer tevreden over deze makelaar. Men denkt goed mee en reageert accuraat op de vele vragen die er vaak waren. Ook als het moeilijk wordt. Tommy is zeer betrouwbaar en klantgericht. Jayvano communiceert goed en vriendelijk. De telefoniste Melanie van kantoor Axel verdient een extra pluim voor de wijze waarop ze steeds professioneel, meedenkend, actief én vrolijk reageert op ieder telefoontje.
-
Anne Dieleman
10Wij kunnen alleen maar positief zijn over Kuub Makelaars! Vanaf het begin heel goed geholpen. Ze hielden de lijntjes kort door ons van alles op de hoogte te houden. We willen graag in het bijzonder Jayvano bedanken voor het hele proces en de snelle verkoop van ons huis!
-
Julianastraat 24
10Alles liep op rolletjes bij deze makelaar! Duidelijke afspraken, duidelijke communicatie en een snelle verkoop van ons huis. KUUB bedankt voor de top service en in het bijzonder natuurlijk Jayvano!!
-
Kerekeza K
2Ik heb in april 2026 een huis gekocht via Kuub Makelaars, waarvoor dank. De persoon die me het huis als eerste liet zien, was vriendelijk. Maar toen ik besloot te kopen, begon de ellende... Mijn vragen over de aankoop werden genegeerd, ik kreeg zelfs de volgende dag geen antwoord, als ik die al kreeg! Ik kreeg de indruk dat ze me behandelden als een onbelangrijk persoon... Uit mijn ervaring met notarissen, makelaars en mensen uit het bedrijfsleven zie ik hier duidelijk nalatigheid jegens de klant! Ik zie ook veel positieve recensies over dit makelaarskantoor, misschien is er sprake van selectieve beoordeling? Trek alstublieft uw conclusies. Veel succes met uw bedrijf!