Team Versteeg Makelaars
"On fait ce petit pas supplémentaire !"
Ties Versteeg is een ervaren makelaar met veel kennis van de regio. Met jarenlange ervaring in de woningbouw en verkoop, weet Ties Versteeg precies wat klanten nodig hebben. Of het nu gaat om de aankoop van een woning, de verkoop of het beheren van een portefeuille, Ties Versteeg staat voor betrouwbaarheid en persoonlijke aanpak. De focus ligt op het creëren van vertrouwen en open communicatie met klanten. Ties Versteeg luistert aandach...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zandkreekstraat 14
4456AM Lewedorp
€ 425.000 k.k.
€ 3.269/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Slotstraat 18
4458BM 's-Heer Arendskerke
€ 395.000 k.k.
€ 4.877/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 439 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gaaswijck 13
4693CL Poortvliet
€ 675.000 k.k.
€ 3.668/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 184 m²
- Superficie du terrain
- 648 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Magnolialaan 1
4401HJ Yerseke
€ 749.500 k.k.
€ 4.051/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 566 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Middenstraat 1 a
4491ER Wissenkerke
€ 219.500 k.k.
€ 3.851/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Meiveld 18
4388MB Oost-Souburg
€ 649.000 k.k.
€ 3.150/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 206 m²
- Superficie du terrain
- 259 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (96)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
96 avis total
Funda
82 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Leliestraat 75
10Erg prettig en snel, whatsapp-contact is een grote pré. Supersoepele verkoop met schitterende opbrengst. Al een paar keer Team Versteeg bij anderen geadviseerd.
-
Valckeslotlaan 87
10Ik ben erg tevreden over de communicatie en de werkwijze van Team Versteeg. Vanaf het eerste contactmoment voelde het professioneel en vertrouwd. Pamela nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen en had zich goed voorbereid. Tijdens het hele verkoopproces hielden Hannelore en Pamela mij steeds goed op de hoogte. Wat ik vooral waardeerde, was hun snelle en duidelijke communicatie. Of het nu ging om bezichtigingen, feedback van geïnteresseerden of de voortgang van de verkoop: i…
-
Havenweg 41
9Team versteeg was goed voorbereid in ons eerste gesprek en dat gaf veel vertrouwen. Daarna was er contact en communicatie met het kantoor. De verkoop ging snel en verliep verder goed.
-
Wilhelminastraat 12 c
10Snelle, duidelijke communicatie over proces. Gebruik Whatsapp-groepen voor korte vragen erg prettig. Verkoop ging vlot.
-
Couwervestraat 5
10Na wat onvrede over de communicatie en begeleiding bij de verkoop van onze woning bij de vorige makelaar zijn we overgestapt naar Team Versteeg Makelaars. We kunnen niet anders dan positief zijn over het hele verkoopproces, de persoonlijke benadering, de communicatie over het verloop van de, overigens snel geregelde bezichtigingen, en de afhandeling nadat we een definitief bod hadden wat onze verwachtingen overtrof...We kunnen niet anders dan deze vriendelijke en deskundige mak…