Ilse Vastgoed
"Fiable, engagé et accessible"
Ilse Vastgoed is jouw makelaarskantoor voor de regio Woensdrecht en omliggende dorpen zoals Hoogerheide, Huijbergen, Ossendrecht, Putte en Woensdrecht. In het zuidwesten van Noord-Brabant zijn we dichtbij en gevestigd in de regio waar we zelf opgegroeid zijn. Wij begeleiden je van A tot Z, met persoonlijke aandacht en een duidelijke focus op resultaat. Of je nu op zoek bent naar een woning of wil verkooppen, we nemen alles voor je uit h...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Looipad 11
4641TD Ossendrecht
€ 439.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 343 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kerkstraat 56
4641JV Ossendrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 527 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Calfven 133
4641RG Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 5.368/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- 766 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Koningin Wilhelminastr 11
4641GR Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Doktersstraat 1
4641HS Ossendrecht
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grensstraat 45
4645BT Putte
€ 359.000 k.k.
€ 3.205/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 205 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
1 commentaires sur Google
-
Leempad 6
10Traduit par l'IAMadame extrêmement aimable, qui est plus que compétente dans son travail. Communication claire, en bref une excellente agent immobilier.
-
Rozenstraat 35
9Fijne ervaring. Weet perfect waar ze over praat. Aangename persoon om mee te werken. Betrekt je echt goed bij verkoop van de woning. Geen vraag is te veel.
-
Abdijlaan 31
10Het contact verliep zowel telefonisch als persoonlijk ."Moeilijke" vragen van onze kant werden adequaat en snel beantwoord.
-
Dorpsstraat 54
10Heeft kennis van zaken en geen enkele vraag is te veel. Reageert snel op het gevraagde en hebben dit reeds voor de 2e maal mogen ervaren. Bij veel makelaars zie je dat ze uiteindelijk moeten zakken in prijs om ze te hoog hebben ingeschat en dat heb je bij Ilse Makelaardij niet zij kennen de marktwaarde. Een absolute aanrader is zowel communicatief, afhandeling en vakbekwaamheid top !!
-
Schaepmanlaan 37
10Het contact met Ilse is fijn. Ze houdt je goed op de hoogte en legt alles duidelijk uit. Daarnaast heeft ze een hele goede kennis van de markt en kan ze kijkers goed inschatten of het potentiële kopers zijn. Had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Kennedylaan 45
8Traduit par l'IAIlse est facilement joignable par téléphone ainsi que par e-mail. Les locaux font volontiers appel à ses services. Ilse immobilier n'est pas le moins cher mais… communiquer agréablement est aussi valuable.