Ilse Vastgoed ist Ihr Immobilienmakler in der Region Woensdrecht und umliegenden Dörfern wie Hoogerheide, Huijbergen, Ossendrecht, Putte und Woensdrecht. Im Südwesten von Noord-Brabant sind wir nah und ansässig in der Region, in der wir selbst aufgewachsen sind. Wir begleiten Sie von A bis Z mit persönlicher Aufmerksamkeit und klaren Fokus auf Ergebnis. Ob Sie nun nach einer Wohnung suchen oder eine Immobilie verkaufen möchten, wir über...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Looipad 11
4641TD Ossendrecht
€ 439.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 343 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kerkstraat 56
4641JV Ossendrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 527 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Calfven 133
4641RG Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 5.368/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- 766 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koningin Wilhelminastr 11
4641GR Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 235 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Doktersstraat 1
4641HS Ossendrecht
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 185 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Pastoor de Witstraat 1
4645EL Putte
€ 325.000 k.k.
€ 3.095/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 191 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (44)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
44 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
1 Bewertungen bei Google
-
Grensstraat 52
9Zeer goede makelaar. Ze kent de markt goed. Afspraken worden goed gepland en de communicatie verloopt prima. Echt een topper.
-
Leempad 6
10Super vriendelijke dame, welke meer dan goed is in haar werk. Duidelijke communicatie kortom een TOP makelaar.
-
Rozenstraat 35
9Fijne ervaring. Weet perfect waar ze over praat. Aangename persoon om mee te werken. Betrekt je echt goed bij verkoop van de woning. Geen vraag is te veel.
-
Abdijlaan 31
10Het contact verliep zowel telefonisch als persoonlijk ."Moeilijke" vragen van onze kant werden adequaat en snel beantwoord.
-
Dorpsstraat 54
10Heeft kennis van zaken en geen enkele vraag is te veel. Reageert snel op het gevraagde en hebben dit reeds voor de 2e maal mogen ervaren. Bij veel makelaars zie je dat ze uiteindelijk moeten zakken in prijs om ze te hoog hebben ingeschat en dat heb je bij Ilse Makelaardij niet zij kennen de marktwaarde. Een absolute aanrader is zowel communicatief, afhandeling en vakbekwaamheid top !!
-
Schaepmanlaan 37
10Het contact met Ilse is fijn. Ze houdt je goed op de hoogte en legt alles duidelijk uit. Daarnaast heeft ze een hele goede kennis van de markt en kan ze kijkers goed inschatten of het potentiële kopers zijn. Had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Kennedylaan 45
8Übersetzt durch KIIlse ist telefonisch und per E-Mail leicht erreichbar. Die Locals nutzen gern ihre Dienste. Ilse Immobilien ist nicht das billigste, aber... angenehm zu kommunizieren ist auch wertvoll.