Ilse Vastgoed
"Reliable, engaged and approachable"
Ilse Vastgoed is jouw makelaarskantoor voor de regio Woensdrecht en omliggende dorpen zoals Hoogerheide, Huijbergen, Ossendrecht, Putte en Woensdrecht. In het zuidwesten van Noord-Brabant zijn we dichtbij en gevestigd in de regio waar we zelf opgegroeid zijn. Wij begeleiden je van A tot Z, met persoonlijke aandacht en een duidelijke focus op resultaat. Of je nu op zoek bent naar een woning of wil verkooppen, we nemen alles voor je uit h...
Current housing stock
-
- Available
Looipad 11
4641TD Ossendrecht
€ 439.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 343 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kerkstraat 56
4641JV Ossendrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
A+Save as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 527 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Calfven 133
4641RG Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 5.368/m²
GSave as favorite- Living area
- 68 m²
- Land area
- 766 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Koningin Wilhelminastr 11
4641GR Ossendrecht
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
DSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Doktersstraat 1
4641HS Ossendrecht
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
CSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 185 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Grensstraat 45
4645BT Putte
€ 359.000 k.k.
€ 3.205/m²
DSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 205 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
42 reviews on Funda
1 reviews on Google
-
Leempad 6
10Translated by AISuper friendly lady, who is more than good at her job. Clear communication in short a TOP real estate agent.
-
Rozenstraat 35
9Translated by AIFine experience. Knows exactly what she's talking about. Pleasure to work with. Really involves you well in the sale of the property. No question is too much.
-
Abdijlaan 31
10Het contact verliep zowel telefonisch als persoonlijk ."Moeilijke" vragen van onze kant werden adequaat en snel beantwoord.
-
Dorpsstraat 54
10Heeft kennis van zaken en geen enkele vraag is te veel. Reageert snel op het gevraagde en hebben dit reeds voor de 2e maal mogen ervaren. Bij veel makelaars zie je dat ze uiteindelijk moeten zakken in prijs om ze te hoog hebben ingeschat en dat heb je bij Ilse Makelaardij niet zij kennen de marktwaarde. Een absolute aanrader is zowel communicatief, afhandeling en vakbekwaamheid top !!
-
Schaepmanlaan 37
10Het contact met Ilse is fijn. Ze houdt je goed op de hoogte en legt alles duidelijk uit. Daarnaast heeft ze een hele goede kennis van de markt en kan ze kijkers goed inschatten of het potentiële kopers zijn. Had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Kennedylaan 45
8Translated by AIIlse is easy to reach by phone as well as by email. The locals like to use her services. Ilse real estate is not the cheapest but... pleasant communication is also valuable.