Binnen Makelaars & Taxateurs | NVM
"Extremadamente preciso"
Binnen Makelaars is uw betrokken makelaar in Deventer en de omgeving. Wij geloven in een persoonlijke aanpak waarbij u centraal staat. Ons team is lokaal geworteld en werkt met een hands-on mentaliteit, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verkopen of een taxatie nodig heeft: wij staan voor u klaar met expertise en betrokkenheid. Het kopen van een huis kan lastig zijn, maar wij helpen u...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hermelijn 43
7423EK Deventer
€ 599.000 k.k.
€ 4.248/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 443 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boskrekel 91
7423HB Deventer
€ 425.000 k.k.
€ 4.167/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 218 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
G.I. Brucestraat 16
7413VV Deventer
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 99 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rudolf van Diepholtstraat 15
7415XZ Deventer
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Langs de Wetering 11
7431EA Diepenveen
€ 595.000 k.k.
€ 4.250/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 308 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
H.J.Ph. Fesevurstraat 2
7415CM Deventer
€ 599.000 k.k.
€ 4.643/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 188 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (186)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
186 reseñas total
Funda
83 opiniones en Funda
103 reseñas en Google
-
Peeke Bosmastraat 8
8Heel goed. Zeer tevreden over deze makelaar. Snel contact en goed advies! Foto’ s van ons huis waren ook erg mooi!
-
Schimmelpenninckstraat 13
10Goed onderhandelt en snel in de verkoop gekregen. Vriendelijke mensen en goede communicatie over het verloop van alles.
-
Kardinaalsmuts 55
9Goed contact tussen koper en verkoper zitten er bovenop Snel reageren Snelle afhandeling Prima makelaar
-
Steven Birnie
4Hoewel op de website een vaste prijs voor een taxatie wordt getoond van € 795,00 voor een huis onder de 7,5 ton is de uiteindelijke rekening wel degelijk hoger, namelijk € 875,00. Tot zover het transparant communiceren. Taxatie verder prima, waarde viel hoger uit dan gedacht.
-
Jimmy Meijerink
10Beste makelaar te vinden in Deventer en omstreken
-
Paul Nieuwenhuis
10 -
Bouwerstraat 13
10Het contact met Binnen makelaars was erg prettig! Deskundig, duidelijk en eerlijk advies. Je wordt perfect meegenomen door het aankoopproces.
-
Tamboerslaantje 2
10Was echt top! Goede informatie gegeven en een persoonlijke benadering van Rens. Heeft veel ervaring in de regio en dat merk je direct. Hartstikke tevreden over de dienstverlening van A tot Z.
-
Ary Schefferstraat 8
10Wat een fijn team heeft Binnen Makelaars. Zowel de makelaar als administratie zijn goed te bereiken en weten van zaken. Ook zijn we blij hoe de verkoop is gegaan. Heel duidelijk allemaal. En als we wat vragen/ onzekerheden hadden, werden we ook meteen weer gerustgesteld. Wij bevelen Binnen Makelaars van harte aan.