Binnen Makelaars & Taxateurs | NVM
"Außergewöhnlich präzise"
Binnen Makelaars is uw betrokken makelaar in Deventer en de omgeving. Wij geloven in een persoonlijke aanpak waarbij u centraal staat. Ons team is lokaal geworteld en werkt met een hands-on mentaliteit, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verkopen of een taxatie nodig heeft: wij staan voor u klaar met expertise en betrokkenheid. Het kopen van een huis kan lastig zijn, maar wij helpen u...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hermelijn 43
7423EK Deventer
€ 599.000 k.k.
€ 4.248/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 443 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Boskrekel 91
7423HB Deventer
€ 425.000 k.k.
€ 4.167/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 218 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
G.I. Brucestraat 16
7413VV Deventer
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 99 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rudolf van Diepholtstraat 15
7415XZ Deventer
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Langs de Wetering 11
7431EA Diepenveen
€ 595.000 k.k.
€ 4.250/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 308 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
H.J.Ph. Fesevurstraat 2
7415CM Deventer
€ 599.000 k.k.
€ 4.643/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 188 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (186)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
186 Bewertungen insgesamt
Funda
83 Bewertungen auf Funda
103 Bewertungen bei Google
-
Peeke Bosmastraat 8
8Heel goed. Zeer tevreden over deze makelaar. Snel contact en goed advies! Foto’ s van ons huis waren ook erg mooi!
-
Schimmelpenninckstraat 13
10Goed onderhandelt en snel in de verkoop gekregen. Vriendelijke mensen en goede communicatie over het verloop van alles.
-
Kardinaalsmuts 55
9Goed contact tussen koper en verkoper zitten er bovenop Snel reageren Snelle afhandeling Prima makelaar
-
Steven Birnie
4Hoewel op de website een vaste prijs voor een taxatie wordt getoond van € 795,00 voor een huis onder de 7,5 ton is de uiteindelijke rekening wel degelijk hoger, namelijk € 875,00. Tot zover het transparant communiceren. Taxatie verder prima, waarde viel hoger uit dan gedacht.
-
Jimmy Meijerink
10Beste makelaar te vinden in Deventer en omstreken
-
Paul Nieuwenhuis
10 -
Bouwerstraat 13
10Het contact met Binnen makelaars was erg prettig! Deskundig, duidelijk en eerlijk advies. Je wordt perfect meegenomen door het aankoopproces.
-
Tamboerslaantje 2
10Was echt top! Goede informatie gegeven en een persoonlijke benadering van Rens. Heeft veel ervaring in de regio en dat merk je direct. Hartstikke tevreden over de dienstverlening van A tot Z.
-
Ary Schefferstraat 8
10Wat een fijn team heeft Binnen Makelaars. Zowel de makelaar als administratie zijn goed te bereiken en weten van zaken. Ook zijn we blij hoe de verkoop is gegaan. Heel duidelijk allemaal. En als we wat vragen/ onzekerheden hadden, werden we ook meteen weer gerustgesteld. Wij bevelen Binnen Makelaars van harte aan.