Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij
"Oficina de corredores con mentalidad deportiva de élite!"
Schonck, Schul & Compagnie staat voor een sterke aanwezigheid in de makelaardij en vastgoedontwikkeling. Met een duidelijke focus op service en klantgerichtheid, biedt het kantoor een unieke benadering die zich onderscheidt in de markt. De organisatie is gekenmerkt door een dynamische werkwijze en een sterke wil om resultaten te behalen. De professionals binnen het kantoor combineren ervaring met innovatie, zodat klanten altijd op de ho...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bavelselaan 380
4834TK Breda
€ 419.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Leeuwerikstraat 75
4815CS Breda
€ 625.000 k.k.
€ 4.771/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kesterenlaan 90
4822WK Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 237 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kerkakkerstraat 12 a
4891AG Rijsbergen
€ 680.000 k.k.
€ 4.331/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 672 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Klokkenberg 127
4836AZ Breda
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jupiterlaan 29
4823ED Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.159/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (51)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
51 reseñas total
Funda
34 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Slingerbos 15
9Fijn en goed contact met de makelaar vragen werden zeer snel beantwoord, mooie folders en foto s van de woning zijn er gemaakt en de woning was ook binnen een week verkocht.
-
Bergschot 35
10Na een fijn open gesprek, gekozen voor deze makelaar. Mijn verwachtingen waren hoog, heb in het verleden minder goede ervaringen gehad. Tamara Smit werd mij toegewezen en dat bleek een zeer goede keuze. Open, eerlijk, professioneel én gezellig in de communicatie, kennis van de huizenmarkt, altijd bereikbaar! Ik ben ontzorgd van A tot Z. De presentatie, de bezichtigingen, alles verliep snel en uitstekend! Ja, ik raad deze makelaar zeker aan.
-
Heilig Harthof 19
10Goede kennis van de markt en begeleiding bij verkoop! Verkoop ging snel. Fijne samenwerking was er met de fotograaf die klantvriendelijk en professioneel was.
-
Lange Weide 219
8Goed gegaan, fijn waardevol contact. Duidelijk in de afspraak en deskundig advies hoe te handelen bij de verkoop.
-
Lange Weide 210
9Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij heeft alles netjes uit handen genomen en de verkoop is vlot verlopen.
-
Overaseweg 20
9Juiste marktbenadering, professioneel contact en communicatie, kort op de bal, proactief! Tijdens bezoeken goed gevoel voor de potentiële koper, goede onderhandelingen
-
Margot
10Traducido por IAEstoy extremadamente satisfecho con la asistencia de Schonck Schul y Compagnie durante la venta de mi vivienda. Especialmente Nicole me ha ayudado fantásticamente. Son muy profesionales, pero al mismo tiempo muy amables y accesibles en su enfoque. Se tomó realmente el tiempo, con nada menos que 30 visitas, y me sentí completamente desahogado desde el principio hasta el final. La comunicación fue rápida, clara y agradable, y todo transcurrió con fluidez. También la relación calidad-precio es excelente. ¡Recomendado para cualquier persona que busque una agente inmobiliaria comprometida y competente!