Riggeling & Dupree Makelaars
"¡Su éxito es nuestro objetivo!"
Sinds 1977 staan we voor onze klanten en laten we ons niet afschrikken door de uitdagingen van de markt. Onze passie voor het makelaarsvak is zichtbaar in elke stap die we met u maken. We zijn niet alleen creatief en actief, maar ook gedreven om het beste voor u te vinden. Onze klantgerichtheid is geen lege slogan, maar een daadwerkelijke houding die we dagelijks tonen. Erik, Manfred, Laura en Nora vormen samen een team met verschillend...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wilhelminastraat 35
2411CW Bodegraven
€ 930.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 292 m²
- Área del lote
- 429 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Kerkstraat 90
2411AG Bodegraven
€ 895.000 k.k.
€ 6.938/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kerkstraat
2411AG Bodegraven
€ 925.000 k.k.
€ 6.086/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koninginneweg 423
2411XT Bodegraven
€ 600.000 k.k.
€ 6.122/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Goudseweg 173
2411HK Bodegraven
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 304 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Baas en Domburgstraat 31
2411MW Bodegraven
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 110 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (102)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
102 reseñas total
Funda
80 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Populierenhof 75
10Benaderbaar, persoonlijk, duidelijk, goede communicatie, alles is bespreekbaar, wat kan ik nog meer zeggen. Je weet waar je aan toe bent.
-
Beemdgras 10
9Het contact was heel goed . We konden er altijd terecht met wat voor vragen dan ook . We hebben er een heel goed gevoel over hoe alles is verlopen
-
Van Staverenstraat 33 a
9Zeer tevreden over het team van Riggeling, zowel Erik als Nora hebben ons voorzien van goede raad en advies gegeven. Daarbij duidelijke communicatie over het gehele proces vooraf en tijdens de verkoop van onze woning.
-
Statenlaan 13
9Het was een fijne samenwerking en gelukkig niet teveel poespas. We zijn blij met hoe dit traject is verlopen en de uiteindelijke verkoop van ons huis.
-
Graaf Florisweg 4
7Contact verliep prettig en ik heb het idee er altijd wel ruimte was om kijkers op een voor hen geschikt tijdstip rond te leiden.
-
Koninginneweg 139
10Traducido por IAEspecialista, competente, conocimiento del mercado local. Puedo recomendar a Makelaardij Riggeling a cualquiera.
-
Franciscushof 22
9Traducido por IABueno saber que siempre hay alguien dispuesto a ayudarte si tienes alguna duda. Siempre amable y servicial
-
Ambachtshof 57
8Traducido por IAEl agente inmobiliario ha jugado un buen papel en la negociación, buena asistencia durante la venta final.