Riggeling & Dupree Makelaars
"Ihr Erfolg ist unser Ziel!"
Sinds 1977 staan we voor onze klanten en laten we ons niet afschrikken door de uitdagingen van de markt. Onze passie voor het makelaarsvak is zichtbaar in elke stap die we met u maken. We zijn niet alleen creatief en actief, maar ook gedreven om het beste voor u te vinden. Onze klantgerichtheid is geen lege slogan, maar een daadwerkelijke houding die we dagelijks tonen. Erik, Manfred, Laura en Nora vormen samen een team met verschillend...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Wilhelminastraat 35
2411CW Bodegraven
€ 930.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 292 m²
- Fläche des Grundstücks
- 429 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Kerkstraat 90
2411AG Bodegraven
€ 895.000 k.k.
€ 6.938/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kerkstraat
2411AG Bodegraven
€ 925.000 k.k.
€ 6.086/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koninginneweg 423
2411XT Bodegraven
€ 600.000 k.k.
€ 6.122/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Goudseweg 173
2411HK Bodegraven
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 304 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Baas en Domburgstraat 31
2411MW Bodegraven
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 110 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (102)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
102 Bewertungen insgesamt
Funda
80 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Populierenhof 75
10Benaderbaar, persoonlijk, duidelijk, goede communicatie, alles is bespreekbaar, wat kan ik nog meer zeggen. Je weet waar je aan toe bent.
-
Beemdgras 10
9Het contact was heel goed . We konden er altijd terecht met wat voor vragen dan ook . We hebben er een heel goed gevoel over hoe alles is verlopen
-
Van Staverenstraat 33 a
9Zeer tevreden over het team van Riggeling, zowel Erik als Nora hebben ons voorzien van goede raad en advies gegeven. Daarbij duidelijke communicatie over het gehele proces vooraf en tijdens de verkoop van onze woning.
-
Statenlaan 13
9Het was een fijne samenwerking en gelukkig niet teveel poespas. We zijn blij met hoe dit traject is verlopen en de uiteindelijke verkoop van ons huis.
-
Graaf Florisweg 4
7Contact verliep prettig en ik heb het idee er altijd wel ruimte was om kijkers op een voor hen geschikt tijdstip rond te leiden.
-
Koninginneweg 139
10Übersetzt durch KIExpertenwissen, kompetent und Kenntnis der lokalen Markt. Ich kann Makelaardij Riggeling jedem empfehlen
-
Franciscushof 22
9Übersetzt durch KISchön zu wissen, dass jemand immer bereit steht, wenn du Fragen hast. Immer freundlich und hilfsbereit.
-
Ambachtshof 57
8Übersetzt durch KIDer Makler hat eine gute Rolle bei den Verhandlungen gespielt, gute Begleitung bei der endgültigen Verkauf.