Riggeling & Dupree Makelaars
"Uw succes is ons doel!"
Sinds 1977 staan we voor onze klanten en laten we ons niet afschrikken door de uitdagingen van de markt. Onze passie voor het makelaarsvak is zichtbaar in elke stap die we met u maken. We zijn niet alleen creatief en actief, maar ook gedreven om het beste voor u te vinden. Onze klantgerichtheid is geen lege slogan, maar een daadwerkelijke houding die we dagelijks tonen. Erik, Manfred, Laura en Nora vormen samen een team met verschillend...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 35
2411CW Bodegraven
€ 930.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 292 m²
- Perceeloppervlakte
- 429 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 90
2411AG Bodegraven
€ 895.000 k.k.
€ 6.938/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkstraat
2411AG Bodegraven
€ 925.000 k.k.
€ 6.086/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Koninginneweg 423
2411XT Bodegraven
€ 600.000 k.k.
€ 6.122/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Goudseweg 173
2411HK Bodegraven
€ 650.000 k.k.
€ 5.078/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 304 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Baas en Domburgstraat 31
2411MW Bodegraven
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (102)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
102 reviews totaal
Funda
80 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Populierenhof 75
10Benaderbaar, persoonlijk, duidelijk, goede communicatie, alles is bespreekbaar, wat kan ik nog meer zeggen. Je weet waar je aan toe bent.
-
Beemdgras 10
9Het contact was heel goed . We konden er altijd terecht met wat voor vragen dan ook . We hebben er een heel goed gevoel over hoe alles is verlopen
-
Van Staverenstraat 33 a
9Zeer tevreden over het team van Riggeling, zowel Erik als Nora hebben ons voorzien van goede raad en advies gegeven. Daarbij duidelijke communicatie over het gehele proces vooraf en tijdens de verkoop van onze woning.
-
Statenlaan 13
9Het was een fijne samenwerking en gelukkig niet teveel poespas. We zijn blij met hoe dit traject is verlopen en de uiteindelijke verkoop van ons huis.
-
Graaf Florisweg 4
7Contact verliep prettig en ik heb het idee er altijd wel ruimte was om kijkers op een voor hen geschikt tijdstip rond te leiden.
-
Koninginneweg 139
10Deskundig, bekwaam, kennis van de lokale markt. Ik kan Makelaardij Riggeling aan iedereen aanbevelen
-
Franciscushof 22
9Fijn om te weten dat iemand altijd klaarstaat als je ergens vragen over hebt . Altijd vriendelijk en behulpzaam
-
Ambachtshof 57
8Makelaar heeft goede rol gespeeld bij de onderhandeling, goede begeleiding bij uiteindelijke verkoop.
-
Populierenhof 14
8Contact met de makelaar was zakelijk en goed. Hij wist goed de rust te bewaren in het proces, dit is belangrijk voor de verkoop. Afspraken zijn helder en worden nagekomen. Men probeert goed mee te denken in keuzes. Makelaar is wat duurder dan anderen, maar wij vonden het zeker waard!