Drieman Garantiemakelaars
"Bij Drieman Woerden ben je aan het juiste adres!"
Drieman Garantiemakelaars Woerden staat al meer dan 30 jaar voor betrouwbaar advies en persoonlijke aanpak in de woningmarkt. Of je nu op zoek bent naar een makelaar om jouw huis te verkopen of juist een woning te kopen, wij staan voor je klaar. Onze ervaring en expertise zorgen ervoor dat we jouw wensen serieus nemen en op een professionele manier verwerkelijken. Wij geloven in een makelaarsrelatie die gebaseerd is op vertrouwen en ope...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Populierstraat 6
3442GP Woerden
€ 475.000 k.k.
€ 3.654/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molendijk 16
3466NB Waarder
€ 470.000 k.k.
€ 4.159/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Middenweg 9 T
3474KC Zegveld
€ 285.000 k.k.
€ 6.333/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Johan Willem Frisostraat 9
2415AK Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 420.000 k.k.
€ 4.516/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Spoorlaan 39
3445AE Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.110/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Marshalllaan 71
3446HR Woerden
€ 730.000 k.k.
€ 5.748/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (100)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
100 reviews totaal
Funda
61 reviews op Funda
39 reviews op Google
-
Leidsestraatweg 11 A
8Waarschijnlijk door drukte bij de makelaars was de communicatie erg minimaal en was het lastig een makelaar te bereiken. Ondanks dat is alles vlekkeloos verlopen zoals ik gewend ben bij Drieman. De expertise is merkbaar en ik krijg altijd erg goed advies en de juiste info.
-
het Spaarne 34
10Fijn contact, goed geholpen bij de verkoop van mijn woning. Kortom uitstekende service, absolute aanrader!
-
Kromwijkerkade 59 E
9Je kan ze altijd bereiken ook buitenkantoor uren en zijn heel behulpzaam daarom heeft een kennis mij drieman aangeraden
-
Voorhuis 22
7Onze aankoopmakelaar van Drieman was een vriendelijke man met goede kennis van de lokale woningmarkt. Tijdens het adviesgesprek werd ruim de tijd genomen om de markt te verkennen en te laten zien wat er de afgelopen maanden in ons dorp speelde. Bij een latere bezichtiging hebben wij zelf de afspraak gepland en is Drieman apart gaan kijken, waarna wij telefonisch advies kregen. De onderhandelingen zijn vervolgens door Drieman overgenomen en verliepen over het algemeen goed, al wa…
-
Jan Voermanstraat 4
10Prettig contact met zowel Jeroen als Thimo op kantoor. Deskundige en snelle acties plus een uitstekend advies. De verkoop is snel en goed verlopen !
-
Troelstrahoeve 51
10Drieman Makelaars is oprecht de beste makelaardij in Woerden. Deskundig, meedenkend, klantgericht, eerlijk en menselijk. Het team van Drieman is fantastisch en doet zijn uiterste om te helpen. Afspraken worden netjes nagekomen en de communicatie verloopt soepel. Jeroen heeft ons wederom uitstekend geholpen. Hij luistert aandachtig naar jou, denkt mee en geeft deskundig en eerlijk advies. Top makelaardij!