Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, B1/B2 level. The output should be 140-190 words, exactly three paragraphs without headers or contact info. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, it's about Wilhelm Makelaars in Ede. Key p...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rooseveltdreef 7
6716CM Ede
€ 620.000 k.k.
€ 5.000/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 242 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hofbeeklaan 20
6715EA Ede
€ 439.500 k.k.
€ 3.632/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Veenderweg 21
6713AB Ede
€ 298.000 k.k.
€ 4.656/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Irenelaan 17
6713MS Ede
€ 550.000 k.k.
€ 4.167/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 233 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Spinnerij 45
6717XZ Ede
€ 527.500 k.k.
€ 4.433/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 111 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Opaalstraat 92
6713VD Ede
€ 535.000 k.k.
€ 5.944/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (98)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
98 reseñas total
Funda
61 opiniones en Funda
37 reseñas en Google
-
Hakselseweg 76
10Zijn super geholpen van A tot Z. Heeft geholpen als onze aankoop makelaar en verkoop makelaar. Erg fijn in de omgang en alle beloftes waargemaakt.
-
addy verbeek
8 -
Leendert de Keijzer
10Wij hebben ons huis in het voorjaar van 2025 verkocht en zijn vakkundig, realistisch en zeer professioneel bijgestaan door Wilhelm Makelaars. De lijntjes zijn direct, de bereikbaarheid is top en we kunnen deze makelaar iedereen aanraden!
-
Joost Koenders
10Ik ben zeer tevreden!
-
Coby Ploeg
10Maart 2025 hebben wij makelaar Wilhelm gevraagt voor de verkoop van het huis van onze moeder. Maurijn van den Berg heeft ons begeleid met als resultaat een snelle verkoop. We zijn heel tevreden. Korte lijnen en snelle reacties. Prettig mee samengewerkt. Fijn lokaal bedrijf.
-
Ketelstraat 31
10Na het zelf zoeken naar wilhem makelaar gegaan afspraak gemaakt daarna werd er op alles snel gereageerd en afspraken gemaakt alles liep vlot zoals de aankoop nogmaals bedankt els
-
Rob Huizinga
10Bijzonder prettige en deskundige begeleiding. Zeer tevreden
-
Binnenhof 4 A
9Ik ben zeer deskundig en prettig geholpen bij de aankoop van mijn nieuwe woning en de verkoop van mijn oude woning. De begeleiding was service gericht en heeft mij veel werk uit handen genomen. Wilhelm Makelaars is een zeer goed werkend team.