Wilhelm Makelaars
"Solo mejor."
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, B1/B2 level. The output should be 140-190 words, exactly three paragraphs without headers or contact info. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, it's about Wilhelm Makelaars in Ede. Key p...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hofbeeklaan 20
6715EA Ede
€ 439.500 k.k.
€ 3.632/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Veenderweg 21
6713AB Ede
€ 298.000 k.k.
€ 4.656/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Irenelaan 17
6713MS Ede
€ 550.000 k.k.
€ 4.167/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 233 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Spinnerij 45
6717XZ Ede
€ 527.500 k.k.
€ 4.433/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 111 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Slijpkruikweg 61
6712DJ Ede
€ 659.000 k.k.
€ 4.881/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 667 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Opaalstraat 92
6713VD Ede
€ 535.000 k.k.
€ 5.944/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (93)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
93 reseñas total
Funda
60 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Ketelstraat 31
10Na het zelf zoeken naar wilhem makelaar gegaan afspraak gemaakt daarna werd er op alles snel gereageerd en afspraken gemaakt alles liep vlot zoals de aankoop nogmaals bedankt els
-
Rob Huizinga
10Bijzonder prettige en deskundige begeleiding. Zeer tevreden
-
Binnenhof 4 A
9Ik ben zeer deskundig en prettig geholpen bij de aankoop van mijn nieuwe woning en de verkoop van mijn oude woning. De begeleiding was service gericht en heeft mij veel werk uit handen genomen. Wilhelm Makelaars is een zeer goed werkend team.
-
Marja Moens
10Ik heb voor de aankoop van mijn woning in Ede gebruik gemaakt van Wilhelm makelaars. Als mijn te verkopen huis niet in Amsterdam was geweest dan had ik Wilhelm ook zeker gevraagd om de verkoop te doen. Ze zijn zeer toegankelijk, vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Ze nemen hun werk serieus en helpen je goed bij het maken van een weloverwogen keuze. Ik ben heel erg blij dat er zulke goede en betrouwbare makelaars nog bestaan en mocht ik ergens een makelaar voor nodig hebben dan zal ik zeker weer hun hulp vragen.
-
Gooswilligen 3
9We zijn goed geadviseerd over de keuzemogelijkheden in de verkoopstrategie, en prettig begeleid bij de verkoop van onze woning, die toch wel een speciale doelgroep had. Het team komt afspraken na, geeft kundig advies en is helder in verwachtingen. Geen loze beloften.