Wilhelm Makelaars
"C'est mieux."
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, B1/B2 level. The output should be 140-190 words, exactly three paragraphs without headers or contact info. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, it's about Wilhelm Makelaars in Ede. Key p...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hofbeeklaan 20
6715EA Ede
€ 439.500 k.k.
€ 3.632/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Veenderweg 21
6713AB Ede
€ 298.000 k.k.
€ 4.656/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Irenelaan 17
6713MS Ede
€ 550.000 k.k.
€ 4.167/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 233 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Spinnerij 45
6717XZ Ede
€ 527.500 k.k.
€ 4.433/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Slijpkruikweg 61
6712DJ Ede
€ 659.000 k.k.
€ 4.881/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 667 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Opaalstraat 92
6713VD Ede
€ 535.000 k.k.
€ 5.944/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (93)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
93 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
33 commentaires sur Google
-
Ketelstraat 31
10Na het zelf zoeken naar wilhem makelaar gegaan afspraak gemaakt daarna werd er op alles snel gereageerd en afspraken gemaakt alles liep vlot zoals de aankoop nogmaals bedankt els
-
Rob Huizinga
10Bijzonder prettige en deskundige begeleiding. Zeer tevreden
-
Binnenhof 4 A
9Ik ben zeer deskundig en prettig geholpen bij de aankoop van mijn nieuwe woning en de verkoop van mijn oude woning. De begeleiding was service gericht en heeft mij veel werk uit handen genomen. Wilhelm Makelaars is een zeer goed werkend team.
-
Marja Moens
10Ik heb voor de aankoop van mijn woning in Ede gebruik gemaakt van Wilhelm makelaars. Als mijn te verkopen huis niet in Amsterdam was geweest dan had ik Wilhelm ook zeker gevraagd om de verkoop te doen. Ze zijn zeer toegankelijk, vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Ze nemen hun werk serieus en helpen je goed bij het maken van een weloverwogen keuze. Ik ben heel erg blij dat er zulke goede en betrouwbare makelaars nog bestaan en mocht ik ergens een makelaar voor nodig hebben dan zal ik zeker weer hun hulp vragen.
-
Gooswilligen 3
9We zijn goed geadviseerd over de keuzemogelijkheden in de verkoopstrategie, en prettig begeleid bij de verkoop van onze woning, die toch wel een speciale doelgroep had. Het team komt afspraken na, geeft kundig advies en is helder in verwachtingen. Geen loze beloften.