Oudshoorn makelaardij
"Tu casa de ensueño, nuestra pasión!"
Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijf snel en efficiënt in goede handen komt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, we staan voor u klaar met alles wat daarbij hoort. Onze makelaars zijn ervaren, gecertificeerd en lid van de NVM. Met meer dan 36 jaar ervaring in Leiden en omstreken, weten we hoe we het beste voor u kunnen zorgen. Onze klanten waarderen onze snelle werkwijze, duidelijke communicatie en persoo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Oud Adeselaan 3
2375XA Rijpwetering
€ 750.000 k.k.
€ 5.597/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 847 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Merelstraat 136
2352VG Leiderdorp
€ 400.000 k.k.
€ 4.396/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Kwekerij 6
2396DC Koudekerk aan den Rijn
€ 695.000 k.k.
€ 5.148/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boekhorsterweg 22 W2
2362AH Warmond
€ 198.000 k.k.
€ 4.180/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Morsweg 142 A
2332ER Leiden
€ 370.000 k.k.
€ 7.255/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Zijlsingel 75
2315KH Leiden
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 85 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Atlasvlinder 6
8Het contact liep goed met een opmerking: Toen de Voorbehoudsdatum m.b.t. de financiering verstreken was moest ik bellen om te vragen om Verkocht Onder Voorbehoud te wijzigen in Verkocht in de verkoopadvertentie op Funda
-
Coebelweg 159
10Top makelaar! …
-
Zijlsingel 80
10Een heel prettige en professionele makelaardij met heel vriendelijk personeel. Er werd snel en zorgvuldig gehandeld en bij vragen stond Francisca altijd paraat. We waren heel tevreden over de presentatie van onze woning en konden met alle vertrouwen het verkoopproces door. We werden geïnformeerd wanneer dat nodig was en verder werden we fijn ontzorgd. We hebben Oudshoorn makelaardij als heel deskundig en integer ervaren. Wij hadden niet beter kunnen wensen. Heel veel dank aan Sa…
-
Dorpsstraat 55
10Super fijn team! Vriendelijk, snelle reacties en altijd meedenken. Ook kritisch als het nodig is en dat heeft ervoor gezorgd dat we woningen waar we verliefd op waren, toch hebben laten schieten. We hebben een heerlijk plekje gevonden dankzij hun fantastische inzet. Echte aanrader!
-
Engelse Tuin 25
9Traducido por IAPor tercera vez hemos contratado a la inmobiliaria Oudshoorn. Bianca y su equipo han hecho un buen trabajo nuevamente.
-
Delftse Jaagpad 27
9Traducido por IADespués de algunos inconvenientes con el sistema Move, la comunicación se ha puesto en marcha correctamente a través de todo el proceso.