ERA Focus makelaars B.V.
In Vlaardingen staat ERA Focus makelaars B.V. voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op service en klantgerichtheid biedt het kantoor uitstekende ondersteuning in de regio. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhu...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Oosthavenkade 53 E
3134NX Vlaardingen
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Schout 3
3155NH Maasland
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 231 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Dorpsweg 179 A
3082LL Rotterdam
€ 230.000 k.k.
€ 3.770/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
De Backerstraat 54
2685TB Poeldijk
€ 525.000 k.k.
€ 5.303/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Hammarskjöldlaan 383
2286HL Rijswijk
€ 350.000 k.k.
€ 3.398/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Gerard Wilschutpad 15
3191XJ Hoogvliet Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (20)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
20 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Gerard Wilschutpad 15
8Het contact met de makelaar verliep goed, tijdens het persoonlijk contact maar ook daarna via whatsapp. De presentatie van de woning op funda zag er mooi uit. De bezichtigingen werden in overleg goed gepland. Duidelijk iemand die zijn vak verstaat.
-
Hammarskjöldlaan 383
10Marcel is prettig om mee te werken ! Komt afspraken goed na en informeert tijdig ons over hoe en wat . Ook de terugkoppeling over de bezoekers hebben wij enorm gewaardeerd. Kortom fijne en prettige makelaar met de nodige kennis en ervaring.
-
Merellaan 47
9Hele fijne ervaring met ERA Focus. Marcel was vanaf moment één erg betrokken en zat er bovenop. Na elke bezichtiging kreeg ik direct feedback, waardoor ik altijd goed op de hoogte was. Hij heeft mij volledig ontzorgd. Absolute aanrader!
-
Petronella Brugsmastraat 22
9Makelaar zowel aankoop als verkoop, heeft alles prima geregeld. Creatief bij bod op nwe. woning door in bod het huisnummer (1415) te verwerken. => €371.415,-
-
Plantage 9
8Traducido por IALa comunicación fue excelente y las expectativas se cumplieron. La asistencia de A a Z durante todo el proceso de venta fue muy buena.
-
andre van Houten
10Traducido por IABuscaba un agente inmobiliario por correo electrónico. Ellos fueron los únicos que respondieron. Por eso, compro y vendo 2 casas en la actualidad.