ERA Focus makelaars B.V.
In Vlaardingen staat ERA Focus makelaars B.V. voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op service en klantgerichtheid biedt het kantoor uitstekende ondersteuning in de regio. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhu...
Current housing stock
-
- Available
Oosthavenkade 53 E
3134NX Vlaardingen
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Schout 3
3155NH Maasland
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
CSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 231 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Dorpsweg 179 A
3082LL Rotterdam
€ 230.000 k.k.
€ 3.770/m²
DSave as favorite- Living area
- 61 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
De Backerstraat 54
2685TB Poeldijk
€ 525.000 k.k.
€ 5.303/m²
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 120 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Hammarskjöldlaan 383
2286HL Rijswijk
€ 350.000 k.k.
€ 3.398/m²
CSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Gerard Wilschutpad 15
3191XJ Hoogvliet Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
BSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (20)
Review platforms
BronscoresTotal score
20 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Gerard Wilschutpad 15
8Het contact met de makelaar verliep goed, tijdens het persoonlijk contact maar ook daarna via whatsapp. De presentatie van de woning op funda zag er mooi uit. De bezichtigingen werden in overleg goed gepland. Duidelijk iemand die zijn vak verstaat.
-
Hammarskjöldlaan 383
10Marcel is prettig om mee te werken ! Komt afspraken goed na en informeert tijdig ons over hoe en wat . Ook de terugkoppeling over de bezoekers hebben wij enorm gewaardeerd. Kortom fijne en prettige makelaar met de nodige kennis en ervaring.
-
Merellaan 47
9Hele fijne ervaring met ERA Focus. Marcel was vanaf moment één erg betrokken en zat er bovenop. Na elke bezichtiging kreeg ik direct feedback, waardoor ik altijd goed op de hoogte was. Hij heeft mij volledig ontzorgd. Absolute aanrader!
-
Petronella Brugsmastraat 22
9Makelaar zowel aankoop als verkoop, heeft alles prima geregeld. Creatief bij bod op nwe. woning door in bod het huisnummer (1415) te verwerken. => €371.415,-
-
Plantage 9
8Translated by AIThe contact went excellently, and the expectations were met. The support of A to Z throughout the entire sales process was very good.
-
andre van Houten
10Translated by AII searched for a real estate agent via email! They were the only ones who responded. That's why I buy and sell 2 houses at once.