ERA Focus makelaars B.V.
In Vlaardingen staat ERA Focus makelaars B.V. voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op service en klantgerichtheid biedt het kantoor uitstekende ondersteuning in de regio. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oosthavenkade 53 E
3134NX Vlaardingen
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schout 3
3155NH Maasland
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 231 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Dorpsweg 179 A
3082LL Rotterdam
€ 230.000 k.k.
€ 3.770/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
De Backerstraat 54
2685TB Poeldijk
€ 525.000 k.k.
€ 5.303/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Hammarskjöldlaan 383
2286HL Rijswijk
€ 350.000 k.k.
€ 3.398/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Gerard Wilschutpad 15
3191XJ Hoogvliet Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (20)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
20 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Gerard Wilschutpad 15
8Het contact met de makelaar verliep goed, tijdens het persoonlijk contact maar ook daarna via whatsapp. De presentatie van de woning op funda zag er mooi uit. De bezichtigingen werden in overleg goed gepland. Duidelijk iemand die zijn vak verstaat.
-
Hammarskjöldlaan 383
10Marcel is prettig om mee te werken ! Komt afspraken goed na en informeert tijdig ons over hoe en wat . Ook de terugkoppeling over de bezoekers hebben wij enorm gewaardeerd. Kortom fijne en prettige makelaar met de nodige kennis en ervaring.
-
Merellaan 47
9Hele fijne ervaring met ERA Focus. Marcel was vanaf moment één erg betrokken en zat er bovenop. Na elke bezichtiging kreeg ik direct feedback, waardoor ik altijd goed op de hoogte was. Hij heeft mij volledig ontzorgd. Absolute aanrader!
-
Petronella Brugsmastraat 22
9Makelaar zowel aankoop als verkoop, heeft alles prima geregeld. Creatief bij bod op nwe. woning door in bod het huisnummer (1415) te verwerken. => €371.415,-
-
Plantage 9
8Traduit par l'IALe contact s'est déroulé parfaitement, et les attentes ont été comblées. L'accompagnement d'A à Z pendant tout le processus de vente était très bon.
-
andre van Houten
10Traduit par l'IAJe cherchais un agent immobilier par e-mail! Ils étaient les seuls à répondre. C'est pourquoi j'achète et je vends 2 maisons en même temps.