- Vendido
Simon Vestdijkstraat 22
5103PB Dongen
€ 755.000 k.k.
€ 5.067/m²
- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 556 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Ver 225 vendido por viviendas en Dongen
Escribe para buscar. Usa la flecha hacia abajo y la flecha hacia arriba para navegar por los resultados y pulsa Intro para abrir.
Sugerencias de búsqueda ocultas.
Compare las viviendas vendidas en Dongen o mire directamente el oferta actual en este lugar.
En esta página encontrarás casas recientemente vendidas en Dongen. Usa este resumen para estimar mejor los precios de venta, los barrios populares y la oferta local de viviendas antes de elegir un agente inmobiliario. También puedes ver el oferta actual de viviendas con 283 viviendas en Dongen.
5103PB Dongen
€ 755.000 k.k.
€ 5.067/m²
5104EM Dongen
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
5102GD Dongen
€ 599.000 k.k.
€ 4.372/m²
5103PH Dongen
€ 429.000 k.k.
€ 3.516/m²
5102HB Dongen
€ 489.000 k.k.
€ 3.732/m²
5104PE Dongen
€ 795.000 k.k.
€ 4.517/m²
5103KE Dongen
€ 385.000 k.k.
€ 3.262/m²
5104HS Dongen
€ 348.000 k.k.
€ 4.901/m²
5103BM Dongen
€ 545.000 k.k.
€ 3.949/m²
5102GG Dongen
€ 485.000 k.k.
€ 3.759/m²
5102VH Dongen
€ 389.000 k.k.
€ 3.601/m²
5102GP Dongen
€ 489.000 k.k.
€ 4.144/m²
5102HB Dongen
€ 489.000 k.k.
€ 3.677/m²
5104CG Dongen
€ 319.000 k.k.
€ 3.255/m²
5102GD Dongen
€ 675.000 k.k.
€ 3.750/m²
5103KA Dongen
€ 409.000 k.k.
€ 4.049/m²
5103TH Dongen
€ 419.000 k.k.
€ 3.521/m²
5103EB Dongen
€ 425.000 k.k.
€ 3.455/m²
5104JD Dongen
€ 650.000 k.k.
€ 3.571/m²
5102HN Dongen
€ 475.000 k.k.
€ 3.653/m²
5103HK Dongen
€ 379.000 k.k.
€ 3.158/m²
5102XB Dongen
€ 329.000 k.k.
€ 2.530/m²
5101XN Dongen
€ 339.000 k.k.
€ 4.035/m²
5104HW Dongen
€ 409.000 k.k.
€ 4.009/m²
5103MN Dongen
€ 425.000 k.k.
€ 3.294/m²
5101BL Dongen
€ 629.000 k.k.
€ 5.114/m²
5102XR Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
5104CS Dongen
€ 679.000 k.k.
€ 4.557/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 43 makelaars in Dongen.
Recent verkocht in Dongen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Dongen, vergelijk verkoopmakelaars in Dongen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Dongen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Respuestas cortas sobre precios de viviendas, viviendas vendidas y comparar agentes inmobiliarios en Dongen.
De kosten van een makelaar in Dongen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Dongen kun je 43 agentes inmobiliarios vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Dongen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.