Ir directamente al contenido
Logotipo de Deen Makelaars

Goudenregenstraat 23

7783AA Gramsbergen • Overijssel

Bajo precio

€ 280.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 287.450

Precio de compra /m²: € 3.636

Galería de fotos

Descripción

Aan de rand van Gramsbergen staat deze nette tussenwoning, ideaal voor wie rustig wil wonen met een prachtig vrij uitzicht. De woning beschikt over drie slaapkamers en een praktische, ruime berging. Met een woonoppervlakte van 77 m² biedt dit huis een fijne basis voor starters of jonge gezinnen. Daarnaast is deze woning voorzien van 9 zonnepanelen en heeft het energielabel D. BUITEN De woning ligt in een groene en waterrijke omgeving, vlak bij de Vecht. De achtertuin is verzorgd en groen aangelegd en beschikt over een knusse overkapping waar je heerlijk kunt zitten, ongeacht het seizoen. De ruime berging is ideaal voor het stallen van fietsen, tuingereedschap en biedt zelfs voldoende ruimte voor een motor. De woning bevindt zich in een kindvriendelijke buurt met diverse speelvoorzieningen in de directe omgeving. Daarnaast liggen dagelijkse voorzieningen zoals winkels, een supermarkt, basisschool en sportfaciliteiten op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: het station van Gramsbergen en een bushalte bevinden zich nabij, en met de auto ben je binnen circa 15 minuten in Hardenberg. Het centrum van Gramsbergen ligt eveneens op korte afstand. INDELING Begane grond: entree, hal met toilet (toilet en fonteintje), meterkast, trapkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal kom je de open keuken binnen, voorzien van divers inbouwapparatuur waaronder een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelvriescombinatie en vaatwasser. De keuken staat in open verbinding met de eet- en woonkamer. Dit is een fijne doorzon woonkamer, met veel natuurlijke lichtinval waar een fijne eet- en zithoek zijn gecreëerd. Hier ligt een prachtige visgraat laminaatvloer. Via de keuken kom je in de bijkeuken, deze is voorzien van witgoedaansluiting, en loopdeur naar de achtertuin. Via buiten is de berging toegankelijk. Eerste verdieping: overloop met vaste kast, de overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, waarvan de slaapkamer aan de achterzijde een prachtig uitzicht biedt. De badkamer is in 2020 vernieuwd en beschikt over een douche, wastafel met wastafelmeubel en toilet. Tweede verdieping: vliering met opstelplaats cv-ketel. BIJZONDERHEDEN - Voorzien van 9 zonnepanelen; - Parkeren kan hier voor de deur; - Airconditioning (ter overname); - Kindvriendelijke buurt met voorzieningen dichtbij; - Grotendeels kunststof kozijnen; - Energielabel D. Bent u benieuwd geworden naar deze woning? Plan dan snel een bezichtiging in!

Hipoteca berekenen

€ 280.000

Coste del comprador (estimado): € 7.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 287.450

2,78%

Anualmente

%

€ 14.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 280.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
77 m²
Área del lote
170 m²
Contenido
392 m³
Otra zona interior
29 m²
Área del jardín trasero
59 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HRE Kombi Kompakt Intergas (gas gestookt uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
30-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7783

Mapas de Google

Ubicación de Gramsbergen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Gramsbergen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Gramsbergen. En 2026 había 3.386 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 326.000.

Inhabitantes

3.386

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 326.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

87

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Gramsbergen
Año Inhabitantes
2021 3.180
2022 3.160
2023 3.265
2024 3.330
2025 3.365
2026 3.386

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Gramsbergen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 218.000
2022 EUR 241.000
2023 EUR 276.000
2024 EUR 303.000
2025 EUR 326.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 790 0-15: 530 15-25: 375 25-45: 775 45-65: 895

Nivel académico

Hoger

560

Praktisch

580

Middelbaar

1.300

Origen de los residentes (2025)

Europa

120

Nederland

3.170

Buiten Europa

80

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 233
Appartementen 210
Tussenwoningen 299
Vrijstaande woningen 424
Twee-onder-één-kap woningen 359

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 26
1900 tot 1925 33
1925 tot 1950 78
1950 tot 1970 220
1970 tot 1980 240
1980 tot 1990 326
1990 tot 2000 355
2000 tot 2010 125
2010 tot 2020 124
2020 en later 116

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

443

Etiqueta C

332

Etiqueta B

282

Etiqueta D

180

Etiqueta G

140

Etiqueta F

109

Etiqueta E

68

Etiqueta A+

54

Etiqueta A+++

42

Etiqueta A++++

20

Etiqueta A++

12

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Gramsbergen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.280 3.060
2021 1.510 3.110
2022 1.210 2.910
2023 980 2.810
2024 920 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.520

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.870

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.240

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.640

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.220

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.630

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Gramsbergen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 65
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 315

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Gramsbergen
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 2
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 5
mrt 2026 6
nov 2024 3
nov 2025 11
okt 2024 3
okt 2025 9
sep 2024 6
sep 2025 16

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Gramsbergen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Gramsbergen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Gramsbergen?

Gramsbergen telt in 2026 ongeveer 3.386 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Gramsbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Gramsbergen is in 2025 circa € 326.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Gramsbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Gramsbergen ligt rond € 31.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Gramsbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 87 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Gramsbergen?

In Gramsbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 424 woningen.

Meer viviendas in Gramsbergen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.