Ir directamente al contenido
Logotipo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Cor Lemairestraat 1

7558ZR Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Aan de groene rand van de geliefde wijk Hasseler Es ligt deze volledig gerenoveerde en gemoderniseerde levensloopbestendige SEMI-BUNGALOW met berging en veranda. Deze woning is uitermate geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn door de aanwezigheid van een slaapkamer en badkamer op de begane grond. De woning is op een uitstekende locatie gelegen, aan een rustige straat aan de noordzijde van de ruim opgezette wijk. Om de hoek ligt het buitengebied om te wandelen langs de Hasselerbeek en weilanden. Vlakbij is het veelzijdige winkelcentrum Hasselo te vinden, het gezondheidscentrum, het Kulturhus en vele andere voorzieningen. Tevens is deze wijk zeer centraal gelegen t.o.v. de A1/A35. "Wat deze woning bijzonder maakt:" - geweldige locatie in de geliefde, kindvriendelijke woonwijk Hasseler Es; - uitgebouwd aan de achterzijde en geheel gerenoveerd en gemoderniseerd in 2024 (bouwkundig en installatietechnisch); - bovendien is de woning verduurzaamd en onderhoudsarm uitgevoerd; - eigen oprit met parkeermogelijkheid op eigen terrein voor meerdere auto's; - fraai aangelegde tuin met een gezellige terrasoverkapping; - waterontharder WTR; - vloerverwarming CV in woonkamer, keuken, hal en toilet; - drie slaapkamers beschikken over Daikin airconditioning, type vloerunit t.b.v. koelen en verwarmen; - gehele woning is uitgevoerd met PVC-vloerafwerking behoudens de badkamers en berging; - elektrische vloerverwarming in beide badkamers; - luxe woonkeuken v.v. diverse inbouwapparatuur; - vernieuwde badkamer op de begane grond en 1e verdieping (2024); - dichtbij scholen, sportparken, winkels, uitvalswegen en het snelwegennet A1/A35. “Kenmerken van de woning”: - bouwjaar 1986; - perceeloppervlakte 242 m²; - woonoppervlakte ca. 132 m²*; - inhoud ca. 476 m3*; - CV-ketel Remeha Tzerra Ace-Matic 28c CW4, bouwjaar 2025 (eigendom); - Energielabel E, geldig tot 2033; - Let op! het energielabel is verouderd en niet geactualiseerd nadat de woning is verduurzaamd; - gehele woning beschikt over onderhoudsarme kunststof kozijnen; - dak- muur- en vloerisolatie en hoofdzakelijk HR++ belazing. Indeling van de woning Begane grond: Entree/hal, toiletruimte met wandcloset en fontein, meterkast, trapkast, toegang tot de aangebouwde berging met bijkeuken v.v. schuifkastenwand, open luxe woonkeuken v.v. oven, koel-vriescombinatie, vaatwasser, cooker, inductiekookplaat en geïntegreerde afzuiging, fraaie uitgebouwde woonkamer v.v. royale schuifpui, slaapkamer met inloopgarderobe die tevens toegang geeft tot een luxe badkamer v.v. designradiator, ligbad, badmeubel, dubbele wastafel, wandcloset en inloopdouche. 1e verdieping: Overloop met inloopkast, 2 slaapkamers met veel bergruimte achter de knieschotten, vernieuwde badkamer v.v. badmeubel, wastafel, inloopdouche met douchewand. Tuin: Voortuin, grotendeels bestraat, eigen oprit biedt plaats aan 2 auto’s en geeft overdekte toegang tot de berging met bijkeuken, achtertuin is zeer fraai aangelegd met bestrating, borders en kunstgras. Bovendien beschikt het over een sfeervolle veranda v.v. glazen schuifwand, palletkachel en extra berging met achteruitgang. “Clausules in de koopovereenkomst”: - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; - Gelet op het bouwjaar kan er tijdens de bouw asbest zijn verwerkt, de aanwezigheid kan niet op voorhand worden uitgesloten. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
132 m²
Área del lote
242 m²
Contenido
476 m³
Espacio de almacenamiento externo
15 m²
Área del jardín trasero
57 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1986
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra Ace-Matic 28c CW4 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en garage mogelijk
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
20-08-2025
Fecha de venta
15-09-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, toilet, vloerverwarming, en 2 wastafelmeubels

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7558

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.