Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Kamperfoeliestraat 55

7552SJ Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 285.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 292.550

Precio de compra /m²: € 2.968

Galería de fotos

Descripción

In een rustige woonwijk, aan de rand van Hengelo, staat deze fraaie uitgebouwde en energiezuinige eengezinswoning, volledig geïsoleerd met energielabel A+++, 10 zonnepanelen op het dak aan de voorzijde van de woning. De achtertuin ligt op het noorden en heeft een achterom en een royale houten overkapping. Alle voorzieningen, waaronder winkels, scholen, sport- en speelvoorzieningen zijn nabij gelegen. Met 15 minuten fietsen ben je in het stadscentrum van Hengelo en via de fietssnelweg (F35) zijn de Universiteit Twente en het stadscentrum van Enschede uitstekend te bereiken. Ben jij op zoek naar een goed onderhouden en energiezuinige woning op steenworp afstand van alle voorzieningen? Zoek dan niet verder en maak een afspraak. Indeling: Begane grond: Entree, hal, meterkast, toilet, trapkast, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de keuken. De gesloten keuken heeft een moderne keukenopstelling in een lichte kleurstelling voorzien van inbouwapparatuur. De woonkamer is dankzij de grote ramen en lichtkoepel heerlijk licht. In de bijkeuken is de aansluiting voor de wasmachine en droger aanwezig en tevens de opstelplaats voor de cv installatie en buffervat van de warmtepomp. Eerste verdieping: Overloop, separaat toilet, 3 slaapkamers en moderne badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator. Zolder: De zolder is uitermate geschikt als bergruimte en toegankelijk middels een vlizotrap. Buiten: De diepe achtertuin is gelegen op het noorden en beschikt grotendeels over bestrating, border met planten en een royale houten overkapping. De tuin is middels een achterom te bereiken. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1961; * Woonoppervlakte: 96 m²; * Perceeloppervlakte: 153 m²; * Inhoud woonhuis: 365 m³; * Energielabel A+++; * Woning is v.v. muur-, vloer- en dakisolatie en grotendeels v.v. HR++ beglazing; * Woning is grotendeels v.v. kunststof kozijnen; * 10 Zonnepanelen, 280 Wp, 2018, eigendom; * Warm water en verwarming middels hybride cv, type CV Atag CW4, eigendom, 2023; * Warmtepomp, Remeha, eigendom, 2024; * Waterontharder 2021; * Vloerverwarming in de woonkamer en de aanbouw, 2022; * Keuken is v.v. inductiekookplaat, RVS afzuigkap, combi-oven, vriezer, koelkast en vaatwasser; * Badkamer vernieuwd 2019; * Meterkast vernieuwd in 2023/2024; * Tuin op het noorden met houten overkapping met achterom; * Perfecte ligging ten opzichte van het winkelcentrum, centrum, station en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 285.000

Coste del comprador (estimado): € 7.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 292.550

2,78%

Anualmente

%

€ 14.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 285.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
96 m²
Área del lote
153 m²
Contenido
365 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
18 m²
Área del jardín trasero
66 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1961
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag P27C CW4 (2023, eigendom)
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
08-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7552

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.