Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Kamperfoeliestraat 55

7552SJ Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 285.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 292.550

Prix d'achat /m²: € 2.968

Galerie de photos

Description

In een rustige woonwijk, aan de rand van Hengelo, staat deze fraaie uitgebouwde en energiezuinige eengezinswoning, volledig geïsoleerd met energielabel A+++, 10 zonnepanelen op het dak aan de voorzijde van de woning. De achtertuin ligt op het noorden en heeft een achterom en een royale houten overkapping. Alle voorzieningen, waaronder winkels, scholen, sport- en speelvoorzieningen zijn nabij gelegen. Met 15 minuten fietsen ben je in het stadscentrum van Hengelo en via de fietssnelweg (F35) zijn de Universiteit Twente en het stadscentrum van Enschede uitstekend te bereiken. Ben jij op zoek naar een goed onderhouden en energiezuinige woning op steenworp afstand van alle voorzieningen? Zoek dan niet verder en maak een afspraak. Indeling: Begane grond: Entree, hal, meterkast, toilet, trapkast, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de keuken. De gesloten keuken heeft een moderne keukenopstelling in een lichte kleurstelling voorzien van inbouwapparatuur. De woonkamer is dankzij de grote ramen en lichtkoepel heerlijk licht. In de bijkeuken is de aansluiting voor de wasmachine en droger aanwezig en tevens de opstelplaats voor de cv installatie en buffervat van de warmtepomp. Eerste verdieping: Overloop, separaat toilet, 3 slaapkamers en moderne badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator. Zolder: De zolder is uitermate geschikt als bergruimte en toegankelijk middels een vlizotrap. Buiten: De diepe achtertuin is gelegen op het noorden en beschikt grotendeels over bestrating, border met planten en een royale houten overkapping. De tuin is middels een achterom te bereiken. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1961; * Woonoppervlakte: 96 m²; * Perceeloppervlakte: 153 m²; * Inhoud woonhuis: 365 m³; * Energielabel A+++; * Woning is v.v. muur-, vloer- en dakisolatie en grotendeels v.v. HR++ beglazing; * Woning is grotendeels v.v. kunststof kozijnen; * 10 Zonnepanelen, 280 Wp, 2018, eigendom; * Warm water en verwarming middels hybride cv, type CV Atag CW4, eigendom, 2023; * Warmtepomp, Remeha, eigendom, 2024; * Waterontharder 2021; * Vloerverwarming in de woonkamer en de aanbouw, 2022; * Keuken is v.v. inductiekookplaat, RVS afzuigkap, combi-oven, vriezer, koelkast en vaatwasser; * Badkamer vernieuwd 2019; * Meterkast vernieuwd in 2023/2024; * Tuin op het noorden met houten overkapping met achterom; * Perfecte ligging ten opzichte van het winkelcentrum, centrum, station en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 285.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 292.550

2,78%

Annuellement

%

€ 14.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 285.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
96 m²
Superficie du terrain
153 m²
Contenu
365 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
18 m²
Aire de la cour arrière
66 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1961
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en warmtepomp
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag P27C CW4 (2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
08-11-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7552

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.