Ir directamente al contenido
Logotipo de Elst&co Makelaars

Korenbloemstraat 6

7552HH Hengelo • Overijssel

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 3.417

Galería de fotos

Descripción

Aan een rustige en doodlopende straat in de kindvriendelijke woonwijk "Groot Driene" gelegen vrijstaande woning met een eigen oprit voor meerdere auto's en een aangebouwde stenen garage. De woning biedt 3 slaapkamers en een badkamer op de 1e verdieping en een ruime woonkamer en slaap-/werkkamer op de begane grond. Ideaal dus voor een gezin maar door het toevoegen van een badkamer op de begane grond ook ideaal te gebruiken als semi-bungalow! Het is namelijk erg prettig wonen in deze wijk. Erg rustig door de doodlopende straat, nabij de voorzieningen van winkelcentrum Groot Driene, het buitengebied en ook het centrum van Hengelo dat op enkele fietsminuten afstand gelegen is. Het perceel is maar liefst 510 meter groot met een beschutte achtertuin op het noorden maar ook een zeer ruime voortuin met een terras op het zonnige zuiden. Parkeerruimte is er volop op de lange oprit. De woning is in 2017 voorzien van een nieuwe keuken, in 2019 van een nieuwe badkamer op de 1e verdieping, een nieuwe CV-ketel in 2020 en gedeeltelijk van kunststof kozijnen. Zoals reeds aangegeven ligt de woning aan een zeer rustige en doodlopende straat en vindt u op korte afstand diverse voorzieningen. Denk aan het winkelcentrum, huisartsenpraktijk, (basis)scholen, het buitengebied tussen Hengelo en Enschede maar ook de uitvalswegen richting Enschede en het openbaar vervoer. Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien en of de situering van de woning geschikt is voor zonnepanelen. Indeling van de woning Begane grond: Entree/hal, toilet met fontein, ruime garderobe, meterkast en toegang tot de berging/bijkeuken met opstelplaats CV-ketel. Vanuit deze berging kun je middels een deur naar de achtertuin en is eveneens de garage te bereiken welke is opgedeeld in twee ruimtes. Het voorste deel met een kantel- en loopdeur voor eventueel de auto, het achterste deel als berging met een deur naar de tuin. Vanuit de hal kom je in de ruime en lichte woonkamer met open haard, plavuizenvloer, kunststof kozijnen en een open trap naar de 1e verdieping. De halfopen keuken is vernieuwd in 2017 en voorzien van een vaatwasser, combi-oven, koelkast, 2-lade vriezer, 4-pits gaskookplaat en een afzuigkap. Vanuit de woonkamer is de slaap-/werkkamer te bereiken. TIP: Door bijvoorbeeld in de berging een badkamer te realiseren kan de woning ook zeer goed levensloopbestendig worden gemaakt. Eerste verdieping: Deur naar de overloop met een vaste kast, 3 slaapkamers waarvan de royale ouderslaapkamer toegang biedt tot een dakterras op het zuiden en eveneens toegang heeft tot de badkamer. De badkamer is vernieuwd in 2019 en voorzien van een inloopdouche, hangend toilet, een wastafel en de wasmachineaansluiting. Vliering: Bergruimte. Buiten: Diepe voortuin aan de voorzijde met een terras gesitueerd op het zonnige zuiden. Tevens een lange oprit met ruimte voor 4 auto's naar de garage. De achtertuin biedt volop privacy en beschutting en is gesitueerd op het noorden. Aan de rechterzijde bevindt zich tenslotte de zijtuin en achterom. Bijzonderheden: - Woningtype: Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage;; - Bouwjaar: 1974; - Energielabel: D; - Woonoppervlakte: ca. 139 m2; - Inhoud: ca. 626 m3; - Perceeloppervlakte: 510 m2; - Totaal 5 kamers, 3 op de 1e verdieping, woonkamer en slaapkamer op de begane grond; - Badkamer op de eerste verdieping (2019); - Moderne keuken vernieuwd in 2017; - Mooie ligging aan een rustige straat; - Allerlei (dagelijkse) voorzieningen op vrij korte afstand gelegen; - Ruime voor- en achtertuin; - CV-ketel: Remeha combiketel uit 2020 (eigendom). In de koopakte zullen de volgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste); - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing; - Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing; - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom; - De niet-zelfbewoningsclausule is van toepassing. Aanvaarding: In overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar behartigt jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
139 m²
Área del lote
510 m²
Contenido
626 m³
Otra zona interior
30 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
20 m²
Área del jardín trasero
96 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1974
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
22-05-2025
Fecha de venta
04-09-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7552

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.