Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Korenbloemstraat 6

7552HH Hengelo • Overijssel

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.417

Galerie de photos

Description

Aan een rustige en doodlopende straat in de kindvriendelijke woonwijk "Groot Driene" gelegen vrijstaande woning met een eigen oprit voor meerdere auto's en een aangebouwde stenen garage. De woning biedt 3 slaapkamers en een badkamer op de 1e verdieping en een ruime woonkamer en slaap-/werkkamer op de begane grond. Ideaal dus voor een gezin maar door het toevoegen van een badkamer op de begane grond ook ideaal te gebruiken als semi-bungalow! Het is namelijk erg prettig wonen in deze wijk. Erg rustig door de doodlopende straat, nabij de voorzieningen van winkelcentrum Groot Driene, het buitengebied en ook het centrum van Hengelo dat op enkele fietsminuten afstand gelegen is. Het perceel is maar liefst 510 meter groot met een beschutte achtertuin op het noorden maar ook een zeer ruime voortuin met een terras op het zonnige zuiden. Parkeerruimte is er volop op de lange oprit. De woning is in 2017 voorzien van een nieuwe keuken, in 2019 van een nieuwe badkamer op de 1e verdieping, een nieuwe CV-ketel in 2020 en gedeeltelijk van kunststof kozijnen. Zoals reeds aangegeven ligt de woning aan een zeer rustige en doodlopende straat en vindt u op korte afstand diverse voorzieningen. Denk aan het winkelcentrum, huisartsenpraktijk, (basis)scholen, het buitengebied tussen Hengelo en Enschede maar ook de uitvalswegen richting Enschede en het openbaar vervoer. Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien en of de situering van de woning geschikt is voor zonnepanelen. Indeling van de woning Begane grond: Entree/hal, toilet met fontein, ruime garderobe, meterkast en toegang tot de berging/bijkeuken met opstelplaats CV-ketel. Vanuit deze berging kun je middels een deur naar de achtertuin en is eveneens de garage te bereiken welke is opgedeeld in twee ruimtes. Het voorste deel met een kantel- en loopdeur voor eventueel de auto, het achterste deel als berging met een deur naar de tuin. Vanuit de hal kom je in de ruime en lichte woonkamer met open haard, plavuizenvloer, kunststof kozijnen en een open trap naar de 1e verdieping. De halfopen keuken is vernieuwd in 2017 en voorzien van een vaatwasser, combi-oven, koelkast, 2-lade vriezer, 4-pits gaskookplaat en een afzuigkap. Vanuit de woonkamer is de slaap-/werkkamer te bereiken. TIP: Door bijvoorbeeld in de berging een badkamer te realiseren kan de woning ook zeer goed levensloopbestendig worden gemaakt. Eerste verdieping: Deur naar de overloop met een vaste kast, 3 slaapkamers waarvan de royale ouderslaapkamer toegang biedt tot een dakterras op het zuiden en eveneens toegang heeft tot de badkamer. De badkamer is vernieuwd in 2019 en voorzien van een inloopdouche, hangend toilet, een wastafel en de wasmachineaansluiting. Vliering: Bergruimte. Buiten: Diepe voortuin aan de voorzijde met een terras gesitueerd op het zonnige zuiden. Tevens een lange oprit met ruimte voor 4 auto's naar de garage. De achtertuin biedt volop privacy en beschutting en is gesitueerd op het noorden. Aan de rechterzijde bevindt zich tenslotte de zijtuin en achterom. Bijzonderheden: - Woningtype: Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage;; - Bouwjaar: 1974; - Energielabel: D; - Woonoppervlakte: ca. 139 m2; - Inhoud: ca. 626 m3; - Perceeloppervlakte: 510 m2; - Totaal 5 kamers, 3 op de 1e verdieping, woonkamer en slaapkamer op de begane grond; - Badkamer op de eerste verdieping (2019); - Moderne keuken vernieuwd in 2017; - Mooie ligging aan een rustige straat; - Allerlei (dagelijkse) voorzieningen op vrij korte afstand gelegen; - Ruime voor- en achtertuin; - CV-ketel: Remeha combiketel uit 2020 (eigendom). In de koopakte zullen de volgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste); - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing; - Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing; - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom; - De niet-zelfbewoningsclausule is van toepassing. Aanvaarding: In overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar behartigt jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
139 m²
Superficie du terrain
510 m²
Contenu
626 m³
Autre espace intérieur
30 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
20 m²
Aire de la cour arrière
96 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1974
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
22-05-2025
Date de vente
04-09-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7552

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.