Ir directamente al contenido
Logotipo de Dekkers Garantiemakelaars

Krabbenbosweg 128

7555EN Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 279.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 286.940

Precio de compra /m²: € 1.996

Galería de fotos

Krabbenbosweg 128 Hengelo

Día abierto

Zaterdag 08-08 van 15:30 tot 17:30

Foto 51

Descripción

Día abierto

Zaterdag 08-08 van 15:30 tot 17:30

Krabbenbosweg 128 te Hengelo (O) Wilt u wonen in een twee-onder-een-kapwoning met volop mogelijkheden, zoals mantelzorg, een gastenverblijf of een werkruimte aan huis? Dan is de woning aan de Krabbenbosweg 128 in Hengelo een unieke kans om deze woonwens te realiseren. De separate studio in de achtertuin biedt daarbij veel potentie voor uiteenlopende invullingen. De woning beschikt over vier slaapkamers en een achtertuin op het noordwesten. In de tuin bevindt zich een royale studio van circa 46 m², die nog naar eigen inzicht ingericht en afgewerkt kan worden. Zowel de woning als de studio vragen om de nodige modernisering, wat de koper de kans biedt om alles geheel naar eigen smaak en wensen vorm te geven. De ligging is gunstig: centraal in Hengelo, met winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen in de directe omgeving. Kortom, een woning met veel ruimte én mogelijkheden. Begane grond: Entree/hal met toilet, trapkast en vaste trapopgang naar de eerste verdieping, woonkamer met meterkast en keuken. Via de hal komt u in de woonkamer, welke straatgericht is. De L-vormige woonkamer van circa 27 m² is afgewerkt met een laminaat vloer en is, indien gewenst, op te delen in een woon- en eetgedeelte. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de de keuken, welke circa 7 m² en voorzien is van een houten aanrechtblad waarin verwerkt een enkele spoelbak. Als bewoner heeft u de beschikking over de navolgende apparatuur: 4-pits gaskookplaat (losstaand), oven en wasmachine aansluiting. Eerste verdieping: Overloop met drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers meten respectievelijk 10, 8 en 6 m² en zijn allen voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. Twee slaapkamers zijn tevens voorzien van een vaste kastruimte. De betegelde badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Ventilatie geschiedt op natuurlijke wijze. Tweede verdieping: De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Hier bevindt zich een overloop met dakraam en bergruimte, evenals een slaapkamer met dakkapel. De slaapkamer beschikt daarnaast over knieschotten, wat extra opbergruimte biedt onder het schuine dak. Studio c.q. praktijkruimte: De studio heeft een oppervlakte van ongeveer 46 m². De ramen zijn voorzien van HR++ glas en het dak is geïsoleerd. Verwarming verloopt via een cv-ketel en de ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer. Thans is de studio leegstaand, doch met recht mogen we hier spreken van een multifunctionele ruimte.... Wat te denken van een gastenverblijf, chill plek voor de kinderen, de mogelijkheid om te slapen en baden op de begane grond of gewoon uw eigen werkplek aan huis. Ook kan mantelzorg wellicht nog een passende optie zijn. Aan u laten we de keus! Tuin: De achtertuin is op het noordwesten gesitueerd en aangelegd met bestrating en een gazon. Achter in de tuin vinden we nog een vrijstaande stenen berging met een oppervlakte van circa 17 m². Parkeervoorzieningen: U kunt uw auto parkeren op eigen terrein en in de parkeerhavens aan de openbare weg (voorzijde van de woning). Overige bijzonderheden: Het woonhuis is gebouwd omstreeks 1953. De perceel oppervlakte bedraagt 258 m², de inhoud 497 m³ en het woonoppervlak circa 140 m² (inclusief studio). De centrale verwarming en warmwatervoorziening geschieden door middel van een Intergas Combi Cv-ketel (eigendom) van het bouwjaar 2021. De woning is door de jaren heen (nagenoeg helemaal) voorzien van kunststof kozijnen met horren. De woning beschikt over energielabel F. ''Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl'' In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 279.500

Coste del comprador (estimado): € 7.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 286.940

2,78%

Anualmente

%

€ 13.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 279.500 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Zaterdag 08-08 van 15:30 tot 17:30
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
7 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
140 m²
Área del lote
258 m²
Contenido
497 m³
Espacio de almacenamiento externo
17 m²
Área del jardín trasero
98 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1953
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
01-08-2025
Fecha de venta
20-09-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7555

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.