Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 86

3903GG Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 5.136

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een appartement waar je zó in kunt? In het kleinschalige en moderne complex ‘De Binnenhof’ ligt op de tweede verdieping dit heerlijke, lichte 3-kamerappartement met balkon. In 2024 volledig vernieuwd. Je krijgt een gloednieuwe keuken inclusief kookeiland, een frisse badkamer en strak afgewerkte wanden. De warme visgraat vloer maakt het plaatje compleet. Je eigen berging op de begane grond? Die krijg je er ook nog bij. Begint het al een beetje te kriebelen? Omgeving: De wijk Petenbos staat bekend om z’n rustige sfeer, brede opzet en verzorgde uitstraling. Je woont hier op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum, met alles voor je dagelijkse boodschappen. Ook openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar, en met diverse sportvoorzieningen en scholen in de buurt is dit een plek waar comfort en praktisch wonen samenkomen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan86.nl Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: ca. 73 m² • Energielabel: B Indeling Begane grond Bij binnenkomst via de beveiligde hoofdentree voel je direct dat het gebouw goed onderhouden is. Via de lift of trap bereik je de tweede verdieping. Tweede verdieping Achter de voordeur van het appartement wacht een strak afgewerkte hal met nieuwe wandafwerking en een moderne uitstraling. Het toilet is recent vernieuwd en voorzien van een zwarte wandcloset, fonteintje in combinatie met een strakke wandafwerking met een luxe print. Vanuit de hal heb je toegang tot alle vertrekken. Woonkamer De woonkamer is een open en lichte ruimte met strakke wandafwerking en een moderne visgraat vloer die de ruimte warmte en karakter geeft. Grote ramen zorgen voor een mooie lichtinval en zicht op de levendige straat beneden. Via de woonkamer bereik je het overdekte balkon: een fijne plek voor je ochtendkoffie of een goed glas wijn aan het einde van de dag. Keuken De gloednieuwe keuken is uitgevoerd met een royaal kookeiland en moderne inbouwapparatuur. Alles is nieuw: van de inductiekookplaat tot de combi-oven, koel-vriescombinatie, afzuigkap en vaatwasser. De keuken is in neutrale tinten uitgevoerd, met een strak stenen werkblad en veel opbergruimte. Ideaal voor de kookliefhebber die van sfeer én gemak houdt. Extra leuk is het barretje dat uitnodigt voor een gezellige borrel. Slaapkamers Vanuit de hal zijn twee slaapkamers bereikbaar. De grootste kamer is perfect als master bedroom. De tweede kamer leent zich uitstekend als logeerkamer, werkkamer of kinderkamer. Beide kamers zijn ook weer modern afgewerkt met de visgraatvloer, strakke wandafwerking en hebben veel lichtinval. Badkamer De badkamer is volledig vernieuwd met vloerverwarming, gestucte wanden en een luxe sierwand en is voorzien van een moderne eiken wastafelmeubel met dubbele waskommen, spiegel met verwarming en een ruime inloopdouche. De stijlvolle koperen details maken dit een ruimte waar je goed de dag begint en afsluit. Balkon Het appartement beschikt over een balkon/loggia van ca. 6 m² met een gunstige ligging. De overkapping zorgt ervoor dat je hier vrijwel het hele jaar door kunt zitten. Berging In het appartement zelf is er een praktische ruimte voor je wasmachine en droger, met daarnaast genoeg plek voor extra voorraad of schoonmaakspullen. Dat is natuurlijk ideaal! Op de begane grond van het complex heb je bovendien een eigen berging van circa 4 m², ideaal voor je fiets of seizoensspullen. Goed om te weten: • Gelegen in geliefde wijk Petenbos; • Strakke visgraat pvc-vloer door het gehele appartement; • Nieuwe luxe keuken met kookeiland en moderne apparatuur; • Nieuwe luxe badkamer met inloopdouche; • Actieve en gezonde VvE; • Servicekosten € 185,40 per maand; • Berging in de onderbouw aanwezig; • Verwarming via HR-combiketel (2018, eigendom); • Volledig geïsoleerd; • Aanvaarding in overleg. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging met ons kantoor. We helpen je graag verder. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
73 m²
Contenido
241 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
REMEHA TZERRA ACE 28C (2018, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
27-06-2025
Fecha de venta
04-08-2025

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3903

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.