Aller directement au contenu
Logo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 86

3903GG Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 5.136

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een appartement waar je zó in kunt? In het kleinschalige en moderne complex ‘De Binnenhof’ ligt op de tweede verdieping dit heerlijke, lichte 3-kamerappartement met balkon. In 2024 volledig vernieuwd. Je krijgt een gloednieuwe keuken inclusief kookeiland, een frisse badkamer en strak afgewerkte wanden. De warme visgraat vloer maakt het plaatje compleet. Je eigen berging op de begane grond? Die krijg je er ook nog bij. Begint het al een beetje te kriebelen? Omgeving: De wijk Petenbos staat bekend om z’n rustige sfeer, brede opzet en verzorgde uitstraling. Je woont hier op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum, met alles voor je dagelijkse boodschappen. Ook openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar, en met diverse sportvoorzieningen en scholen in de buurt is dit een plek waar comfort en praktisch wonen samenkomen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan86.nl Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: ca. 73 m² • Energielabel: B Indeling Begane grond Bij binnenkomst via de beveiligde hoofdentree voel je direct dat het gebouw goed onderhouden is. Via de lift of trap bereik je de tweede verdieping. Tweede verdieping Achter de voordeur van het appartement wacht een strak afgewerkte hal met nieuwe wandafwerking en een moderne uitstraling. Het toilet is recent vernieuwd en voorzien van een zwarte wandcloset, fonteintje in combinatie met een strakke wandafwerking met een luxe print. Vanuit de hal heb je toegang tot alle vertrekken. Woonkamer De woonkamer is een open en lichte ruimte met strakke wandafwerking en een moderne visgraat vloer die de ruimte warmte en karakter geeft. Grote ramen zorgen voor een mooie lichtinval en zicht op de levendige straat beneden. Via de woonkamer bereik je het overdekte balkon: een fijne plek voor je ochtendkoffie of een goed glas wijn aan het einde van de dag. Keuken De gloednieuwe keuken is uitgevoerd met een royaal kookeiland en moderne inbouwapparatuur. Alles is nieuw: van de inductiekookplaat tot de combi-oven, koel-vriescombinatie, afzuigkap en vaatwasser. De keuken is in neutrale tinten uitgevoerd, met een strak stenen werkblad en veel opbergruimte. Ideaal voor de kookliefhebber die van sfeer én gemak houdt. Extra leuk is het barretje dat uitnodigt voor een gezellige borrel. Slaapkamers Vanuit de hal zijn twee slaapkamers bereikbaar. De grootste kamer is perfect als master bedroom. De tweede kamer leent zich uitstekend als logeerkamer, werkkamer of kinderkamer. Beide kamers zijn ook weer modern afgewerkt met de visgraatvloer, strakke wandafwerking en hebben veel lichtinval. Badkamer De badkamer is volledig vernieuwd met vloerverwarming, gestucte wanden en een luxe sierwand en is voorzien van een moderne eiken wastafelmeubel met dubbele waskommen, spiegel met verwarming en een ruime inloopdouche. De stijlvolle koperen details maken dit een ruimte waar je goed de dag begint en afsluit. Balkon Het appartement beschikt over een balkon/loggia van ca. 6 m² met een gunstige ligging. De overkapping zorgt ervoor dat je hier vrijwel het hele jaar door kunt zitten. Berging In het appartement zelf is er een praktische ruimte voor je wasmachine en droger, met daarnaast genoeg plek voor extra voorraad of schoonmaakspullen. Dat is natuurlijk ideaal! Op de begane grond van het complex heb je bovendien een eigen berging van circa 4 m², ideaal voor je fiets of seizoensspullen. Goed om te weten: • Gelegen in geliefde wijk Petenbos; • Strakke visgraat pvc-vloer door het gehele appartement; • Nieuwe luxe keuken met kookeiland en moderne apparatuur; • Nieuwe luxe badkamer met inloopdouche; • Actieve en gezonde VvE; • Servicekosten € 185,40 per maand; • Berging in de onderbouw aanwezig; • Verwarming via HR-combiketel (2018, eigendom); • Volledig geïsoleerd; • Aanvaarding in overleg. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging met ons kantoor. We helpen je graag verder. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Contenu
241 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1998
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
REMEHA TZERRA ACE 28C (2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
27-06-2025
Date de vente
04-08-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3903

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.