Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
De appartementen aan het Prins Willem-Alexanderpark spreken een brede doelgroep aan. En dit is ook niet verwonderlijk, want de aanwezige 98 m2 aan woonoppervlakte resulteert in een heerlijke living en maar liefst 3 slaapkamers! Wij kunnen ons voorstellen dat uw aandacht nu reeds is gewekt. Maar als er dan een appartement beschikbaar komt die slechts 4 jaar geleden voor een groot gedeelte is gemoderniseerd én die op de 10e verdieping ligt, dan popelt u om verder te lezen. Of bel nu gewoon al voor een bezichtiging, dat kan ook. U twijfelt nog of u in dit appartement binnen wilt kijken? De ligging op de 10e verdieping vertaalt zich in een kilometers ver uitzicht. Onder andere over de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit de woonkamer maar ook vanaf het balkon ziet u de zon ondergaan, trekken de verschillende jaargetijden aan u voorbij, ziet u een regenbui aankomen of juist verdwijnen, en ga zo maar door. Kortom een uitzicht wat nooit verveeld. Als het dan ook nog eens een appartement betreft waarvan slechts vier jaar geleden de keuken is vernieuwd, de badkamer is gerenoveerd, de elektrische installatie is vernieuwd, etc. dan bent u het met ons eens dat dit niet zomaar een appartement is. Dit is een kans! Direct naast de ingang van het appartementencomplex ligt een grote en moderne supermarkt. Ideaal! Niet het minst belangrijk, het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand. In dit centrum is niet alleen een meer dan uitgebreid winkelaanbod te vinden, maar hier is ook een groot aantal voorzieningen aanwezig. Gedacht kan worden aan een bibliotheek, een stadsmuseum, een theater, een apotheek en horeca. Tenslotte is de op- en afrit van de A12 op korte afstand evenals diverse scholen, kinderopvang en dergelijke. Indeling Begane grond: De afgesloten entree heeft een videofoon. Ook vindt u hier de brievenbussen, de liften, het trappenhuis, de gemeenschappelijke fietsenberging en (op de tussenverdieping) de privé berging. 10e Verdieping: Ongeveer halverwege de galerij bevindt zich huisnummer 581. De voordeur staat vanzelfsprekend al open, dus we bekijken als eerste de hal. In deze hal zien we een praktische bergkast maar ook de meterkast. De groepenkast is in 2021 vernieuwd, evenals de elektrische bedrading. Lopen we verder dan staan we in de living. En dan wordt u stil, heel stil. Het panoramisch uitzicht wat u hier treft is niet onder woorden te brengen, dit moet u ervaren. De living heeft een zitgedeelte aan de balkonzijde, een eetgedeelte aan de galerijzijde. Vanuit het zitgedeelte is er een deur naar het balkon. Dit balkon meet maar liefst 12 m2 en ligt nog eens op het zuiden ook. Dat is niet alleen op het balkon aangenaam, het maakt de vertrekken van het appartement ook nog eens heerlijk licht. Zeker in periodes zoals de winter. Weer terug in het appartement bekijken we de eveneens in 2021 vernieuwde keuken. Deze keuken met beige fronten heeft een dubbele opstelling. Aan inbouwapparatuur is er aanwezig een inductiekookplaat met werkbladafzuiging, een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een combi-oven en een plintboiler. Diverse lades zijn uitgevoerd met een praktische binnen-lade. Vanuit de eetkamer is er een deur naar een slaap-/werkkamer. Ook geeft de eetkamer toegang tot een gang met meerdere deuren. Allereerst naar de enkele jaren geleden gemoderniseerde badkamer die een ruime inloopdouche met regendouche en een dubbele wastafel met wastafelmeubel heeft. Een deur verder geeft toegang tot het toilet, en achter nog weer een deur verder is de wasmachine aangesloten. In deze ruimte is ook de boiler (2021, eigendom) opgesteld en dan nog is er meer dan voldoende bergruimte over. Tenslotte resteren twee slaapkamers waarvan één met een deur naar het balkon. Overig: De verkopers hebben de wens om dit appartement eind 2025, begin 2026 over te dragen aan de volgende bewoners. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 316,50 per maand, incl. een voorschot van € 90,-- voor de stookkosten. Het gehele appartement heeft HR++ beglazing, de woonkamer heeft een spanplafond met een schilderij ophangsysteem. Het appartement heeft een D energielabel. Aangezien hierna de enkele beglazing nog is vervangen door HR++ beglazing en de boilers zijn vernieuwd, is de verwachting dat als er een nieuw energielabel zou worden aangevraagd deze hoger zal uitvallen.
€ 309.500
Coste del comprador (estimado): € 8.040
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.190) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 317.540
2,78%
Anualmente
€ 15.475
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche, dubbele wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²