Direkt zum Inhalt
Logo von Burgland Makelaars

Prins Willem-Alexanderpark 581

3905CT Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 309.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.040

2 % Übertragungssteuer (€ 6.190) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 317.540

Kaufpreis /m²: € 3.158

Fotoalbum

Beschreibung

De appartementen aan het Prins Willem-Alexanderpark spreken een brede doelgroep aan. En dit is ook niet verwonderlijk, want de aanwezige 98 m2 aan woonoppervlakte resulteert in een heerlijke living en maar liefst 3 slaapkamers! Wij kunnen ons voorstellen dat uw aandacht nu reeds is gewekt. Maar als er dan een appartement beschikbaar komt die slechts 4 jaar geleden voor een groot gedeelte is gemoderniseerd én die op de 10e verdieping ligt, dan popelt u om verder te lezen. Of bel nu gewoon al voor een bezichtiging, dat kan ook. U twijfelt nog of u in dit appartement binnen wilt kijken? De ligging op de 10e verdieping vertaalt zich in een kilometers ver uitzicht. Onder andere over de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit de woonkamer maar ook vanaf het balkon ziet u de zon ondergaan, trekken de verschillende jaargetijden aan u voorbij, ziet u een regenbui aankomen of juist verdwijnen, en ga zo maar door. Kortom een uitzicht wat nooit verveeld. Als het dan ook nog eens een appartement betreft waarvan slechts vier jaar geleden de keuken is vernieuwd, de badkamer is gerenoveerd, de elektrische installatie is vernieuwd, etc. dan bent u het met ons eens dat dit niet zomaar een appartement is. Dit is een kans! Direct naast de ingang van het appartementencomplex ligt een grote en moderne supermarkt. Ideaal! Niet het minst belangrijk, het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand. In dit centrum is niet alleen een meer dan uitgebreid winkelaanbod te vinden, maar hier is ook een groot aantal voorzieningen aanwezig. Gedacht kan worden aan een bibliotheek, een stadsmuseum, een theater, een apotheek en horeca. Tenslotte is de op- en afrit van de A12 op korte afstand evenals diverse scholen, kinderopvang en dergelijke. Indeling Begane grond: De afgesloten entree heeft een videofoon. Ook vindt u hier de brievenbussen, de liften, het trappenhuis, de gemeenschappelijke fietsenberging en (op de tussenverdieping) de privé berging. 10e Verdieping: Ongeveer halverwege de galerij bevindt zich huisnummer 581. De voordeur staat vanzelfsprekend al open, dus we bekijken als eerste de hal. In deze hal zien we een praktische bergkast maar ook de meterkast. De groepenkast is in 2021 vernieuwd, evenals de elektrische bedrading. Lopen we verder dan staan we in de living. En dan wordt u stil, heel stil. Het panoramisch uitzicht wat u hier treft is niet onder woorden te brengen, dit moet u ervaren. De living heeft een zitgedeelte aan de balkonzijde, een eetgedeelte aan de galerijzijde. Vanuit het zitgedeelte is er een deur naar het balkon. Dit balkon meet maar liefst 12 m2 en ligt nog eens op het zuiden ook. Dat is niet alleen op het balkon aangenaam, het maakt de vertrekken van het appartement ook nog eens heerlijk licht. Zeker in periodes zoals de winter. Weer terug in het appartement bekijken we de eveneens in 2021 vernieuwde keuken. Deze keuken met beige fronten heeft een dubbele opstelling. Aan inbouwapparatuur is er aanwezig een inductiekookplaat met werkbladafzuiging, een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een combi-oven en een plintboiler. Diverse lades zijn uitgevoerd met een praktische binnen-lade. Vanuit de eetkamer is er een deur naar een slaap-/werkkamer. Ook geeft de eetkamer toegang tot een gang met meerdere deuren. Allereerst naar de enkele jaren geleden gemoderniseerde badkamer die een ruime inloopdouche met regendouche en een dubbele wastafel met wastafelmeubel heeft. Een deur verder geeft toegang tot het toilet, en achter nog weer een deur verder is de wasmachine aangesloten. In deze ruimte is ook de boiler (2021, eigendom) opgesteld en dan nog is er meer dan voldoende bergruimte over. Tenslotte resteren twee slaapkamers waarvan één met een deur naar het balkon. Overig: De verkopers hebben de wens om dit appartement eind 2025, begin 2026 over te dragen aan de volgende bewoners. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 316,50 per maand, incl. een voorschot van € 90,-- voor de stookkosten. Het gehele appartement heeft HR++ beglazing, de woonkamer heeft een spanplafond met een schilderij ophangsysteem. Het appartement heeft een D energielabel. Aangezien hierna de enkele beglazing nog is vervangen door HR++ beglazing en de boilers zijn vernieuwd, is de verwachting dat als er een nieuw energielabel zou worden aangevraagd deze hoger zal uitvallen.

Hypothek berekenen

€ 309.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.040

2 % Übertragungssteuer (€ 6.190) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 317.540

2,78%

Jährlich

%

€ 15.475

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 309.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
10e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
98 m²
Inhalt
308 m³
Gebäude mit Außenbereich
12 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1968
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
HR-glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
09-09-2025
Verkaufsdatum
23-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3905

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.