Aller directement au contenu
Logo de Burgland Makelaars

Prins Willem-Alexanderpark 581

3905CT Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 309.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 317.540

Prix d'achat /m²: € 3.158

Galerie de photos

Description

De appartementen aan het Prins Willem-Alexanderpark spreken een brede doelgroep aan. En dit is ook niet verwonderlijk, want de aanwezige 98 m2 aan woonoppervlakte resulteert in een heerlijke living en maar liefst 3 slaapkamers! Wij kunnen ons voorstellen dat uw aandacht nu reeds is gewekt. Maar als er dan een appartement beschikbaar komt die slechts 4 jaar geleden voor een groot gedeelte is gemoderniseerd én die op de 10e verdieping ligt, dan popelt u om verder te lezen. Of bel nu gewoon al voor een bezichtiging, dat kan ook. U twijfelt nog of u in dit appartement binnen wilt kijken? De ligging op de 10e verdieping vertaalt zich in een kilometers ver uitzicht. Onder andere over de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit de woonkamer maar ook vanaf het balkon ziet u de zon ondergaan, trekken de verschillende jaargetijden aan u voorbij, ziet u een regenbui aankomen of juist verdwijnen, en ga zo maar door. Kortom een uitzicht wat nooit verveeld. Als het dan ook nog eens een appartement betreft waarvan slechts vier jaar geleden de keuken is vernieuwd, de badkamer is gerenoveerd, de elektrische installatie is vernieuwd, etc. dan bent u het met ons eens dat dit niet zomaar een appartement is. Dit is een kans! Direct naast de ingang van het appartementencomplex ligt een grote en moderne supermarkt. Ideaal! Niet het minst belangrijk, het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand. In dit centrum is niet alleen een meer dan uitgebreid winkelaanbod te vinden, maar hier is ook een groot aantal voorzieningen aanwezig. Gedacht kan worden aan een bibliotheek, een stadsmuseum, een theater, een apotheek en horeca. Tenslotte is de op- en afrit van de A12 op korte afstand evenals diverse scholen, kinderopvang en dergelijke. Indeling Begane grond: De afgesloten entree heeft een videofoon. Ook vindt u hier de brievenbussen, de liften, het trappenhuis, de gemeenschappelijke fietsenberging en (op de tussenverdieping) de privé berging. 10e Verdieping: Ongeveer halverwege de galerij bevindt zich huisnummer 581. De voordeur staat vanzelfsprekend al open, dus we bekijken als eerste de hal. In deze hal zien we een praktische bergkast maar ook de meterkast. De groepenkast is in 2021 vernieuwd, evenals de elektrische bedrading. Lopen we verder dan staan we in de living. En dan wordt u stil, heel stil. Het panoramisch uitzicht wat u hier treft is niet onder woorden te brengen, dit moet u ervaren. De living heeft een zitgedeelte aan de balkonzijde, een eetgedeelte aan de galerijzijde. Vanuit het zitgedeelte is er een deur naar het balkon. Dit balkon meet maar liefst 12 m2 en ligt nog eens op het zuiden ook. Dat is niet alleen op het balkon aangenaam, het maakt de vertrekken van het appartement ook nog eens heerlijk licht. Zeker in periodes zoals de winter. Weer terug in het appartement bekijken we de eveneens in 2021 vernieuwde keuken. Deze keuken met beige fronten heeft een dubbele opstelling. Aan inbouwapparatuur is er aanwezig een inductiekookplaat met werkbladafzuiging, een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een combi-oven en een plintboiler. Diverse lades zijn uitgevoerd met een praktische binnen-lade. Vanuit de eetkamer is er een deur naar een slaap-/werkkamer. Ook geeft de eetkamer toegang tot een gang met meerdere deuren. Allereerst naar de enkele jaren geleden gemoderniseerde badkamer die een ruime inloopdouche met regendouche en een dubbele wastafel met wastafelmeubel heeft. Een deur verder geeft toegang tot het toilet, en achter nog weer een deur verder is de wasmachine aangesloten. In deze ruimte is ook de boiler (2021, eigendom) opgesteld en dan nog is er meer dan voldoende bergruimte over. Tenslotte resteren twee slaapkamers waarvan één met een deur naar het balkon. Overig: De verkopers hebben de wens om dit appartement eind 2025, begin 2026 over te dragen aan de volgende bewoners. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 316,50 per maand, incl. een voorschot van € 90,-- voor de stookkosten. Het gehele appartement heeft HR++ beglazing, de woonkamer heeft een spanplafond met een schilderij ophangsysteem. Het appartement heeft een D energielabel. Aangezien hierna de enkele beglazing nog is vervangen door HR++ beglazing en de boilers zijn vernieuwd, is de verwachting dat als er een nieuw energielabel zou worden aangevraagd deze hoger zal uitvallen.

Prêt immobilier berekenen

€ 309.500

Coûts d'achat (estimés): € 8.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 317.540

2,78%

Annuellement

%

€ 15.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 309.500 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
10e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
98 m²
Contenu
308 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
HR-glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
09-09-2025
Date de vente
23-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.