De Gier Makelaars
In Wijk bij Duurstede staat De Gier Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen en bedrijfsruimtes. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u zorgvuldig en doelgericht door het proces heen. Wij bieden dienstverlening in meerdere talen, waaronder Nederlands en Engels, en hebben ervaring in het verhandelen van woningen en bedrijfspanden. Onze werkwijze is transpara...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Grote Meent 3
3945GD Cothen
€ 695.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kombos 53
3941KJ Doorn
€ 350.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tacitus 23
3962LE Wijk bij Duurstede
€ 1.275.000 k.k.
€ 6.407/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 199 m²
- Superficie du terrain
- 523 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Lekdijk West 17
3961MC Wijk bij Duurstede
€ 675.000 k.k.
€ 4.412/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 3482 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Venus 16
3962KJ Wijk bij Duurstede
€ 649.000 k.k.
€ 4.270/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Keldermanspad 11
3911KB Rhenen
€ 695.000 k.k.
€ 6.748/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (63)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
63 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Van 't Rieterf 11
10Professioneel, vriendelijk, gezellig, altijd bereikbaar en goede adviezen. Geweldige makelaar en zeker aan te bevelen.
-
Rosmolen 1
9Het contact met De Gier hebben wij als heel prettig ervaren! Jacqueline weet van de lokale markt en hoe ze je huis goed in de markt kan zetten. Ons huis was daarom zo verkocht! Daarnaast zijn ze ook heel flexibel als er even iets geregeld moest worden, stonden zij steeds voor ons klaar. Hierdoor hebben wij het hele proces zorgeloos doorlopen, heel fijn!
-
Muntstraat 34 a
10Professionele begeleiding en zeer breed netwerk maken makelaars kantoor De Gier tot een welverdiend succes!
-
Singel 39
10We hebben de communicatie met de makelaar zeer prettig ervaren. Het contact was toegankelijk, snel en we kregen fijne terugkoppelingen na bezichtigingen. Ook was er veel flexibiliteit in de agenda van de makelaar voor bezichtigingen. We raden de Gier Makelaars zeker aan!
-
Jan Roeckplantsoen 50 02
10Een super fijn makelaarskantoor met expertise en deskundigheid. Een enorm vriendelijk team wat enorm bezig is voor een zeer prettig verloop in de verkoop van A tot Z. Elke stap optimale communicatie. De Gier Makelaar bedankt voor alles.
-
Duinmeer 102
9Traduit par l'IAUn contact très agréable, des conseils donnés sur la stratégie à suivre et le prix de vente. Dès qu'il y avait quelque chose à signaler, nous obtenions immédiatement une rétroaction claire. À recommander !