Vijgen Makelaardij
Vijgen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerlen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Onze ervaring en lokale kennis zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden een uitgebreid aanbod van makelaarsdiensten, waarbij we transparant en betrouwbaar omgaan m...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ridderstraat 19
6371AL Landgraaf
€ 274.000 k.k.
€ 2.740/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Molenweg 26
6417PW Heerlen
€ 319.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Unicefplantsoen 18
6413TA Heerlen
€ 399.000 k.k.
€ 3.093/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 555 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dorpsstraat 53
6277NC Slenaken
€ 485.000 k.k.
€ 3.566/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 1092 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Smedenstraat 6
6461GA Kerkrade
€ 619.000 k.k.
€ 3.893/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 823 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Den Haagstraat 13
6415XG Heerlen
€ 274.000 k.k.
€ 3.186/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
29 commentaires sur Google
-
Jeroen Stavasius
10Marcel is een fijne makelaar om mee samen te werken. Werkelijk waar een hele fijne en geweldige ervaring. Marcel bedankt voor koop en verkoop van ons huis .
-
Roberta Jongen
10Traduit par l'IAMarcel Vijgen est en tête. Merci Marcel Vijgen 🙏 …
-
Bjorn R.
10 -
M
2Traduit par l'IAVisite planifiée pour jeudi. Mercredi, nous avons été contactés pour nous informer que la maison avait déjà été vendue... puis on apprend au vendeur que le courtier a appelé tout le monde qui avait une visite prévue pour leur demander ce qu'ils étaient prêts à offrir. On ne nous l'a jamais demandé ! C'est une agence immobilière sans aucune fiabilité.
-
Emily MF
10Ik heb vier jaar geleden een huis gekocht en onlangs weer verkocht via Marcel Vijgen en ik ben zeer tevreden over hem. Hij is betrouwbaar, flexibel, deskundig, geeft uitstekend advies en is altijd bereikbaar. Hij heeft zich enorm ingespannen om alles te regelen terwijl ik weg was. Ik beveel hem van harte aan!
-
Fred Frings
10 -
Govert vd Aardweg
2Traduit par l'IALe dossier ne sera pas transmis au vendeur. Le contact n'est certainement pas client-centré
-
esmiralda Kirpenstein
10 -
Rudy Trompetter
10Traduit par l'IACompétence professionnelle Aimable, patient et très serviable Rédige des baux professionnels Et prend de bonnes photos pour la description de la maison mise en vente ou à louer