Vijgen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerlen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Onze ervaring en lokale kennis zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden een uitgebreid aanbod van makelaarsdiensten, waarbij we transparant en betrouwbaar omgaan m...
Current housing stock
-
- Available
Ridderstraat 19
6371AL Landgraaf
€ 274.000 k.k.
€ 2.740/m²
DSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 152 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Molenweg 26
6417PW Heerlen
€ 319.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- 169 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Unicefplantsoen 18
6413TA Heerlen
€ 399.000 k.k.
€ 3.093/m²
ASave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 555 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Dorpsstraat 53
6277NC Slenaken
€ 485.000 k.k.
€ 3.566/m²
FSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 1092 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Smedenstraat 6
6461GA Kerkrade
€ 619.000 k.k.
€ 3.893/m²
CSave as favorite- Living area
- 159 m²
- Land area
- 823 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Den Haagstraat 13
6415XG Heerlen
€ 274.000 k.k.
€ 3.186/m²
DSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (29)
Review platforms
BronscoresTotal score
29 total reviews
29 reviews on Google
-
Jeroen Stavasius
10Marcel is een fijne makelaar om mee samen te werken. Werkelijk waar een hele fijne en geweldige ervaring. Marcel bedankt voor koop en verkoop van ons huis .
-
Roberta Jongen
10Translated by AIMarcel Vijgen is top. Thank you Marcel Vijgen 🙏 …
-
Bjorn R.
10 -
M
2Translated by AIViewing scheduled for Thursday. On Wednesday we were called to say that the house had already been sold.. then the seller is told that the real estate agent contacted everyone who had a viewing scheduled to ask what these people would potentially want to offer. This was never asked of us! Vijgen real estate agency is anything but reliable.
-
Emily MF
10Ik heb vier jaar geleden een huis gekocht en onlangs weer verkocht via Marcel Vijgen en ik ben zeer tevreden over hem. Hij is betrouwbaar, flexibel, deskundig, geeft uitstekend advies en is altijd bereikbaar. Hij heeft zich enorm ingespannen om alles te regelen terwijl ik weg was. Ik beveel hem van harte aan!
-
Fred Frings
10 -
Govert vd Aardweg
2Translated by AIThe request is not forwarded to the selling party. Contact certainly not customer-focused
-
esmiralda Kirpenstein
10 -
Rudy Trompetter
10Translated by AIProfessional craftsmanship Friendly patient and very helpful Makes Professional rental agreements And good photos with the description of the house for sale/for rent
-
Stefanie Palmen-Leenders
10 -
Raymond B