Scheenstra Makelaars
"Fiable chez vous. Spécialiste en Camminghaburen !"
Scheenstra Makelaars staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid in de woningmarkten van Leeuwarden en de omgeving. Onze expertise ligt in zowel de verkoop als de aankoop van woningen, maar ook in het geven van een accuraat beeld van de marktwaarde. Met een team dat goed op de hoogte is van lokale ontwikkelingen, staan wij u altijd voorop met actueel en betrouwbaar advies. Wij begrijpen dat de keuze voor een woning of het verkopen van uw hu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ried 11
8931HB Leeuwarden
€ 695.000 k.k.
€ 3.294/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 211 m²
- Superficie du terrain
- 624 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Pasteurweg 39
8921VN Leeuwarden
€ 285.000 k.k.
€ 2.664/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Idzerdastins 67
8925AG Leeuwarden
€ 475.000 k.k.
€ 2.896/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 315 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Papingastins 10
8925HH Leeuwarden
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 217 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Aggemastate 246
8926PH Leeuwarden
€ 169.500 k.k.
€ 3.531/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 48 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Johan Winklerwei 337
8915EV Leeuwarden
€ 389.500 k.k.
€ 2.686/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Timen van der Zee
10Ik heb een goede ervaring gehad met Ate Scheenstra!!
-
Eysmastate 22
10Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de afronding van het proces is alles uitstekend verlopen. De communicatie was helder, snel en professioneel van zowel Yvonne als Ate. Ik wist altijd precies waar ik aan toe was en mijn vragen werden direct en duidelijk beantwoord. De verwachtingen rondom het proces werden goed en duidelijk uitgelegd en de service was snel! Binnen een paar dagen stond de woning online na het n…
-
Epemastate 63
10Wij zijn ontzettend tevreden over Scheenstra makelaardij. Vanaf het begin waren de verwachtingen duidelijk en die zijn ook echt waargemaakt. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons altijd op ons gemak voelden. Er werd goed naar ons geluisterd en er was echt aandacht voor onze wensen. Dat gaf vertrouwen en maakte het hele proces een stuk prettiger. We werden steeds goed op de hoogte gehouden en konden altijd terecht met vragen. Alles is soepel verlopen en we kijken…
-
Aggemastate 54
9Traduit par l'IAUn contact très agréable avec Ate et Yvonne. La vente s'est parfaitement déroulée. De toutes les étapes, nous avons été informés et accompagnés. À recommander! Merci
-
Sixmastins 2
9Traduit par l'IAUne agente immobilière très compétente et aimable. Puisque un '10' n'existe pas, à mon avis, je voudrais donner une moyenne de 9 à cette agente. Je recommanderais volontiers cette agente à tout le monde.