Huis Makelaardij Exloo
"Alles onder 1 dak èn Oost West Huis Best"
Acheter ou vendre un logement est quelque chose qui arrive rarement tous les jours. Il s'agit souvent d'une affaire émotionnelle où la confiance et l'expertise sont très importantes. Huis Makelaardij est donc à votre disposition avec des connaissances solides du marché à Groningen et en Drenthe. Nous sommes, en tant que courtier en immobilier inscrit au NVM, impliqués dans la vente et l'achat de logements, des appartements en centre-vil...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoofdstraat 44
7872PK Valthe
€ 565.000 k.k.
€ 4.036/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 6246 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zuiderdiep 419
9571BZ 2e Exloërmond
€ 497.500 k.k.
€ 2.605/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 191 m²
- Superficie du terrain
- 715 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Draagsteen 8
9531PE Borger
€ 845.000 k.k.
€ 4.592/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 184 m²
- Superficie du terrain
- 735 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Noorderstraat 2
9524PD Buinerveen
€ 725.000 k.k.
€ 2.888/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 251 m²
- Superficie du terrain
- 2620 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Zuiderdiep 288
9571BR 2e Exloërmond
€ 350.000 k.k.
€ 2.672/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 2211 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
De Dreef 12
9502PS Stadskanaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.368/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 116 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (71)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
71 avis total
Funda
53 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Ruinerbrink 127
10Het contact met Sem verliep heel gemakkelijk! Zowel telefonisch als via Whatsapp kon ik hem snel bereiken. Hij heeft mij daarnaast goed geadviseerd tijdens het biedingsproces. En tot het einde om alles in goede banen te leiden. Sem, nogmaals, heel erg bedankt!
-
Gedempte Achterdiep 28
9Sem, We willen je graag bedanken voor de fijne begeleiding tijdens het hele traject. Wat we vooral hebben gewaardeerd is je bereikbaarheid en het meedenken op de juiste momenten. Groeten Niek,Danique en Boaz
-
Ravelijn 16
10Echt een makelaar dat je het gevoel hebt dat je een warme comfortabele jas aantrekt denkt heel goed mee is heel vriendelijk en aardig maar indien nodig ook zakelijk wij denken dat menig makelaar hiervan kan leren een hele goede combi van een warm en zakelijk gevoel overbrengen
-
Kanaal O.Z. 9
9De hele ploeg uit Exloo werk prachtig samen dat geeft veel rust van de balie waar je altijd deskundig te woord wordt gestaan tot de makelaars waar Sem veel werk heb verzet ik zou zeggen vooral zo door gaan.
-
Laan 1917 3
10Ging heel goed door jaren heen al veel contact gehad zijn mede makelaar was ook fantastisch en ook zeer door tastend zeer goed koppel samen we zijn daarom dik tevreden advies en alles onder één dak dat werk plezierig.
-
Zuiderdiep 399
10Vriendelijke nette en deskundige behandeling door alle medewerkers. gezamenlijk hebben ze alles tot in de puntjes super geregeld. vanaf het eerste gesprek, tot begeleiding/afhandeling bij de notaris. wij kunnen u dit kantoor zeker aanbevelen voor verkoop of aankoop van uw woning. Zowel particulier als bedrijfsmatig. Ook hebben ze een super goede assurantieafdeling met een ASN bank, zodat ze ook de financiering kunnen regelen.