Lamberink Makelaars staat voor een uitgebreide en persoonlijke aanpak bij de verkoop van uw woning. Wij gaan verder dan de standaard dienstverlening door middel van een uniek marketingpakket dat uw huis opvallend en aantrekkelijk presenteert. Met extra tools en creatieve promotieopties zorgen wij ervoor dat uw woning de juiste aandacht krijgt. Ons marktbereik is breed en uitgebreid, zowel via Funda als via onze eigen zoekersbestanden en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Gramsbergerstraat 63
7742VG Coevorden
€ 260.000 k.k.
€ 2.737/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 225 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Westerwijk 40
7751CP Dalen
€ 385.000 k.k.
€ 2.674/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 373 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Jan Steenstraat 18
7741AS Coevorden
€ 227.500 k.k.
€ 2.585/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grevenberg 3
7754RH Wachtum
€ 1.095.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 271 m²
- Superficie du terrain
- 2580 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Pijnacker Hordijkstraat 13
7741VH Coevorden
€ 285.000 k.k.
€ 3.032/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 380 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oldeveen 5
7854TH Aalden
€ 998.000 k.k.
€ 3.853/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 259 m²
- Superficie du terrain
- 1825 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (11)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
11 avis total
Funda
10 commentaires sur Funda
1 commentaires sur Google
-
Hendricus Krijthestraat 13
7Ik vond de vraagprijs aan de lage kant. Regelmatig ontving ik de Funda Waardecheck en die was aanmerkelijk hoger. Omdat ik onder bewind stond was de schatting van een taxateur leidend, daar was niets tegen in te brengen. Voorts werd ik onvoldoende geïnformeerd over de voortgang. Weliswaar werd mijn bewindvoerder op de hoogte gebracht, toch had ik liever gezien dat dit ook voor mij gold.
-
Klooster 55
9Ze kunnen beter controleren of bezichtiging vsn de woning wel zin heeft! Bij het merendeel van de aspirant kopers ontbreekt het aan voldoende financiele middelen
-
Burg ten Holteweg 31
6Er gingen heel veel dingen fout. Juist voor deze makelaar gekozen om verkoper en koper met elkaar in verbinding te brengen. Heb echter idee dat ze de woning alleen op Funda zetten en dan afwachten of er iemand komt.
-
Pijnacker Hordijkstraat 17
9We werden goed geholpen en begeleid en geïnformeerd. Overal van op de hoogte gehouden en direct gecommuniceerd wanneer er iets veranderd werd in de planning of met afspraken
-
De Centrale 39
9Traduit par l'IAJ'ai eu un très bon contact avec mon agent immobilier Roxanne et elle m'a toujours bien informé et surtout bien accompagné.
-
Jasmijn 14
10Traduit par l'IATrès bonne agence immobilière ! Vous êtes débarrassé de tout et ils prennent immédiatement en charge. Puisqu'ils ont plusieurs agences, il arrive parfois que l'on se demande avec laquelle on est en contact, mais vous ne remarquerez pas cela car tout le monde est informé et peut vous dire par exemple l'état d'avancement. Je recommande vivement !!!