Van der Post Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Den Haag. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw wensen in kaart te brengen. Of u nu koopt, verkoopt of financieel advies zoekt, wij staan voor u klaar met passende oplossingen. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordee...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dr. J. Presserstraat 329
2552LW Den Haag
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Carpentierstraat 135 B
2595HH Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.870/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Velpsestraat 119
2573SG Den Haag
€ 269.000 k.k.
€ 3.899/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gevers Deynootplein 168
2586CS Den Haag
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Leyweg 26
2545CP Den Haag
€ 249.500 k.k.
€ 3.723/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Oudemansstraat 445
2522TA Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (57)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
57 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
Maarten Van der Putten
10Dennis is een deskundige en fijne kerel. Weet waar die over praat zonder dubbele agenda. Absolute aanrader.
-
Leyweg 26
9Dennis is een hele fijne en deskundige makelaar. Hij heeft zich heel goed gepresenteerd en is makkelijk in de omgang. Als ik weer een woning verkoop in Den Haag, bel ik hem zeker weer!
-
Rene Van Der Pluijm
10Dennis van der Post is een uitstekende makelaar. Hij heeft al meerdere keren mij geholpen bij de verkoop van een huis. No nonsense, to the point. Doet alles in goed overleg. Ook een paar stappen extra is geen probleem voor hem. Ik heb hem ook aanbevolen bij kennissen en die hebben daar naar volle tevredenheid dankbaar gebruik van gemaakt. Een fijne makelaar om zaken mee te doen.
-
Ahsen Baser
10Enorm tevreden met Van der Post Makelaars. In een korte tijd is alles rond en het contact was fijn. Ik kan Van der Post van harte aanbevelen.
-
Oudemansstraat 445
10Zeer tevreden over deze makelaar! Professioneel, goed bereikbaar en duidelijk in communicatie. Dankzij de deskundige aanpak van Dennis is mijn woning snel en tegen een mooie prijs verkocht. Absoluut een aanrader.
-
Romy Vianen
10Fijne ervaring gehad met Dennis! Prettig contact, snel schakelen en altijd duidelijk in de communicatie. Hij dacht goed mee tijdens het aankoopproces en hield ons goed op de hoogte.