Leverink + Assen Resultaatmakelaars
"Meilleure notation !"
Leverink + Assen Resultaatmakelaars is al 60 jaar actief in de vastgoedwereld en staat voor kwaliteit, betrouwbaarheid en klantvriendelijkheid. Wij begeleiden u bij de verkoop of aankoop van uw woning, helpen met taxaties en staan u bij in de nieuwbouw. Onze ervaring zorgt voor een positief resultaat, of het nu gaat om de verhuur van uw woning of juridische ondersteuning. Onze professionals zijn gespecialiseerd in herbestemmen en nieuwb...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sluiskade Noordzijde 98
7602HW Almelo
€ 675.000 k.k.
€ 3.184/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 212 m²
- Superficie du terrain
- 497 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Cornelis Dopperstraat 65
7558GT Hengelo
€ 285.000 k.k.
€ 2.664/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Klumper 4
7651EB Tubbergen
€ 745.000 k.k.
€ 4.027/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 1260 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Wieken 14
7491HM Delden
€ 695.000 k.k.
€ 3.994/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 455 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
August Vördingstraat 181
7558AD Hengelo
€ 295.000 k.k.
€ 2.658/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Dikkerslaan 16
7622BB Borne
€ 398.000 k.k.
€ 3.941/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Lavinia Dezsi
10Traduit par l'IANous avons eu une très bonne expérience avec le courtier du vendeur. Ils ont été très compréhensifs, aimables et professionnels tout au long du processus. En tant qu'acheteurs, nous apprécions leur communication claire et leur volonté d'aider lorsqu'il le fallait. Tout s'est déroulé sans encombre et le processus a semblé transparent et bien organisé. Merci pour la magnifique collaboration !
-
Egelantierstraat 5
9Contact was tijdig en professioneel, bereikbaarheid was goed. We werden bij iedere stap van het proces duidelijk begeleid.
-
Hegemansweg 51
9Vlotte samenwerking, goede en heldere communicatie met makelaar en kantoor. Weten goed wat in de markt speelt wat zorgt voor specifieke verkoopstrategie van de woning.
-
Ypelobrink 95
10Het contact met de makelaar en zijn collega's was echt geweldig. Wij voelen ons zeer gesteund en serieus genomen. Het contact was heel erg prettig . Wij zouden iedereen deze makelaar aanbevelen met onze oprechte dank aan Niels, Hans en Marloes
-
Blauwgras 105
8Makelaar Niels, maar ook de mensen op kantoor Hans en Anneloes zijn vriendelijk en correct. Ze kwamen afspraken goed na en de communicatie was prettig. Het huis werd vlot en goed verkocht.
-
Libellestraat 17
10Fijn contact. Betrokken makelaarskantoor dat goed anticipeert. Transparant en helder in de procedure.