Leverink + Assen Resultaatmakelaars
"Rated best!"
Leverink + Assen Real Estate Advisors has been active in the real estate sector for 60 years and stands for quality, reliability and customer friendliness. We will guide you through the sale or purchase of your home, help with appraisals and support you in new construction. Our experience ensures a positive outcome, whether it's about renting out your home or legal support. Our professionals are specialized in repurposing and new constr...
Current housing stock
-
- Available
IJsselstraat 13
7555KT Hengelo
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
ESave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 390 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Sluiskade Noordzijde 98
7602HW Almelo
€ 675.000 k.k.
€ 3.184/m²
ESave as favorite- Living area
- 212 m²
- Land area
- 497 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Cornelis Dopperstraat 65
7558GT Hengelo
€ 285.000 k.k.
€ 2.664/m²
CSave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 170 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Klumper 4
7651EB Tubbergen
€ 745.000 k.k.
€ 4.027/m²
ASave as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 1260 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
De Wieken 14
7491HM Delden
€ 695.000 k.k.
€ 3.994/m²
BSave as favorite- Living area
- 174 m²
- Land area
- 455 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
August Vördingstraat 181
7558AD Hengelo
€ 295.000 k.k.
€ 2.658/m²
BSave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (44)
Review platforms
BronscoresTotal score
44 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Lavinia Dezsi
10We hebben een zeer prettige ervaring gehad met de makelaar van de verkoper. Ze waren erg begripvol, behulpzaam en professioneel gedurende het hele proces. Als kopers waardeerden we hun duidelijke communicatie en hun bereidheid om te helpen wanneer dat nodig was. Alles verliep soepel en het proces voelde transparant en goed georganiseerd aan. Bedankt voor de geweldige samenwerking!
-
Egelantierstraat 5
9Contact was tijdig en professioneel, bereikbaarheid was goed. We werden bij iedere stap van het proces duidelijk begeleid.
-
Hegemansweg 51
9Vlotte samenwerking, goede en heldere communicatie met makelaar en kantoor. Weten goed wat in de markt speelt wat zorgt voor specifieke verkoopstrategie van de woning.
-
Ypelobrink 95
10Het contact met de makelaar en zijn collega's was echt geweldig. Wij voelen ons zeer gesteund en serieus genomen. Het contact was heel erg prettig . Wij zouden iedereen deze makelaar aanbevelen met onze oprechte dank aan Niels, Hans en Marloes
-
Blauwgras 105
8Makelaar Niels, maar ook de mensen op kantoor Hans en Anneloes zijn vriendelijk en correct. Ze kwamen afspraken goed na en de communicatie was prettig. Het huis werd vlot en goed verkocht.
-
Libellestraat 17
10Fijn contact. Betrokken makelaarskantoor dat goed anticipeert. Transparant en helder in de procedure.
-
Kotmansweg 2 B
9Goede, persoonlijk en deskundig advies. Prettige makelaars en zeer klantvriendelijk. Je wordt goed begeleid tijdens de koop en verkoop van je woning.